Makov 2018 - O pohár

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,31 16,31 16,23
2.  Zahorčice ST 16,39 16,39 15,87
3.  Jankov BN 16,61 16,30 16,61
4.  Chářovice Špona BN 16,66 16,49 16,66
5.  Tomice BN 16,97 16,97 16,81
6.  - Stoklasná lhota - 17,21 17,21 16,79
7.  Radětice PB 17,57 17,57 17,52
8.  Malovice BN 17,58 17,58 17,30
9.  Bezdědovice ST 17,61 17,53 17,61
10.  Daměnice BN 17,63 17,39 17,63
11.  Chotěmice TA 17,78 17,78 17,28
12.  Božejovice TA 18,28 18,28 17,80
13.  Dalovy BN 18,60 18,24 18,60
14.  Přibyšice BN 18,65 18,65 18,24
15.  Chmelná CK 18,71 18,39 18,71
16.  Skrýchov u Malšic TA 18,76 18,11 18,76
17.  Starosedlský Hrádek PB 18,81 18,81 18,42
18.  Radošovice BN 19,33 17,86 19,33
19.  Chlum CK 19,49 19,25 19,49
20.  Louňovice pod Blaníkem BN 19,86 19,86 18,61
21.  Načeradec BN 20,02 20,02 19,21
22.  Kamenná Lhota TA 20,15 20,02 20,15
23.  Dobronice u Chýnova TA 22,70 19,42 22,70
24.  Ctiboř BN 23,89 23,89 21,28
25.  Břežany II KO 25,99 25,99 24,25
26.  Odlochovice BN 27,37 27,37 25,05
27.  Křivsoudov BN 27,57 18,92 27,57
28.  Šebířov TA 30,26 30,26 30,14
29.  Křížkový Újezdec PH 30,44 30,44 17,96
30.  Voltýřov PB 31,65 29,53 31,65
12000.  - Kohouti Střezimíř - - - -
12000.  Strmilov JH - - -
12000.  Makov TA - - -
12000.  Chýnov TA - 20,09 -
12000.  Drahňovice BN - 20,89 -
12000.  Březnice PB - 18,58 18,89
12000.  - Moravěč - - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,04 16,92 17,04
2.  Malovice BN 17,42 17,40 17,42
3.  Daměnice BN 17,54 17,27 17,54
4.  Dalovy BN 17,93 17,93 16,96
5.  Louňovice pod Blaníkem BN 18,18 18,08 18,18
6.  Všechlapy BN 18,29 18,29 18,08
7.  Martinice KM 18,68 18,68 18,56
8.  Bezděčín TA 18,92 16,93 18,92
9.  Chrbonín TA 19,09 19,09 18,57
10.  Načeradec BN 19,28 19,10 19,28
11.  Zdislavice BN 19,34 19,34 19,13
12.  Ratměřice BN 20,36 19,12 20,36
13.  Tomice BN 20,40 20,40 19,82
14.  Rožmitál pod Třemšínem PB 20,87 20,87 20,51
15.  Chlum CK 23,19 22,43 23,19
16.  Drhovice TA 23,25 23,25 22,46
17.  Kamenná Lhota TA 26,52 26,48 26,52
18.  Střezimíř BN 27,80 27,80 26,70
19.  Březnice PB 28,96 20,13 28,96
12000.  Moraveč TA - - -
12000.  Smrkov TA - 34,59 30,88

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,3116,2316,312018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3915,8716,392018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,3016,6116,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ŠponaBN16,4916,6616,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tomice BN16,9716,8116,972018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Stoklasná lhota-17,2116,7917,212018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radětice PB17,5717,5217,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Malovice BN17,5817,3017,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezdědovice ST17,5317,6117,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Daměnice BN17,3917,6317,632018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,7817,2817,782018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Božejovice TA18,2817,8018,282018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dalovy BN18,2418,6018,602018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Přibyšice BN18,6518,2418,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chmelná CK18,3918,7118,712018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Skrýchov u Malšic TA18,1118,7618,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Starosedlský Hrádek PB18,8118,4218,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Radošovice BN17,8619,3319,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum CK19,2519,4919,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem BN19,8618,6119,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN20,0219,2120,022018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná Lhota TA20,0220,1520,152018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dobronice u Chýnova TA19,4222,7022,702018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ctiboř BN23,8921,2823,892018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Břežany II KO25,9924,2525,992018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Odlochovice BN27,3725,0527,372018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Křivsoudov BN18,9227,5727,572018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šebířov TA30,2630,1430,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Křížkový Újezdec PH30,4417,9630,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Voltýřov PB29,5331,6531,652018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře