Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Drahňovice

Název soutěže a popis: 1. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Lukáš Košata
Kdy: 01. 06. 2019 12:30
Telefon:  603723410
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 12:30
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 12:30
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,61 BN 16,36 16,61
2.  Tomice 17,08 BN 17,08 16,94
3.  Drahňovice 17,34 BN 16,74 17,34
4.  Ctiboř 17,69 BN 17,69 17,54
5.  Daměnice 17,86 BN 17,18 17,86
6.  Malovice 18,43 BN 18,43 17,18
7.  Chářovice B 18,62 BN 18,62 18,16
8.  Dobronice u Chýnova 18,86 TA 17,35 18,86
9.  Načeradec 19,13 BN 19,13 18,01
10.  Chmelná 19,23 BN 19,23 17,78
11.  Přibyšice 19,45 BN 19,29 19,45
12.  Odlochovice 19,49 BN 19,49 19,25
13.  Křivsoudov 20,24 BN 19,11 20,24
14.  Střezimíř Kohouti 20,24 BN 20,24 19,76
15.  Zdislavice 20,64 BN 20,53 20,64
16.  Šebířov 21,31 TA 21,16 21,31
17.  Dalovy Rennotor PS12 24,77 BN 24,77 24,01
18.  Miřetice PS12 25,66 BN 24,77 25,66
99999.  - Křížkový Újezdec NP - 17,74 19,17
99999.  Radošovice NP BN 19,60 19,48
99999.  Krotějov Sport NP TA NP NP
99999.  Břežany NP BN 21,13 21,74
99999.  Makov NP TA NP NP
99999.  Moraveč NP TA 23,35 23,30
99999.  Čechtice NP BN 25,60 26,70

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malovice 18,09 BN 16,97 18,09
2.  Daměnice 18,13 BN 18,05 18,13
3.  Louňovice pod Blaníkem A 18,61 BN 18,61 18,47
4.  Šebířov 20,57 TA 18,55 20,57
5.  Makov 21,33 TA 21,11 21,33
6.  - Martomice 22,14 - 22,14 20,98
7.  Zdislavice 23,25 BN 23,25 18,60
8.  Ratměřice 23,50 BN 20,59 23,50
9.  Dalovy 24,73 BN 24,73 24,48
10.  Radošovice 27,65 BN 27,21 27,65
99999.  Čechtice NP BN 20,76 NP
99999.  Chlum NP BN 17,18 18,89

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor PS12 24,77 BN 24,77 24,01
2. Miřetice PS12 25,66 BN 24,77 25,66


Křivsoudov

Název soutěže a popis: 2. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Jiří Balek
Kdy: 22. 06. 2019 12:30
Telefon:  607208780
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 12:30
Začátek tipování:  22. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 06. 2019 12:30
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 17,06 BN 16,62 17,06
2.  Daměnice 17,63 BN 17,63 17,59
3.  Tomice 18,06 BN 17,73 18,06
4.  Drahňovice 18,08 BN 18,08 16,97
5.  Ctiboř 18,56 BN 18,56 17,56
6.  - Křížkový Újezdec 18,72 - 17,89 18,72
7.  Odlochovice 19,41 BN 19,41 19,00
8.  Makov 19,68 TA 18,47 19,68
9.  Chmelná 19,88 BN 19,88 19,51
10.  Radošovice 19,93 BN 18,70 19,93
11.  Chářovice B 19,98 BN 19,98 17,98
12.  Malovice 20,24 BN 20,24 20,11
13.  Břežany 21,38 BN 21,38 21,23
14.  Křivsoudov B 27,45 BN 26,21 27,45
15.  Čechtice 37,88 BN 37,88 21,39
99999.  Křivsoudov NP BN NP NP
99999.  Načeradec NP BN 18,88 18,54

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Radošovice 18,66 BN 18,16 18,66
2.  Chlum 19,40 BN 18,96 19,40
3.  Malovice 19,77 BN 19,77 18,21
4.  Šebířov 20,85 TA 20,85 20,46
5.  Ratměřice 20,88 BN 20,88 19,38
6.  Daměnice 20,91 BN 20,91 19,52
7.  Louňovice pod Blaníkem A 21,38 BN 19,45 21,38
8.  Čechtice 24,11 BN 20,95 24,11
9.  Moraveč 25,05 TA 19,73 25,05
10.  - Martomice 29,13 - 28,49 29,13
11.  Zdislavice 31,62 BN 31,62 30,71
99999.  Dalovy NP BN 18,18 18,87
99999.  Makov NP TA 18,18 NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Miřetice PS12 25,98 BN 25,98 25,27


Daměnice

Název soutěže a popis: 3. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Lukáš Vítek
Kdy: 06. 07. 2019 12:30
Telefon:  724342011
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  06. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 07. 2019 12:30
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tomice 15,04 BN 15,04 14,63
2.  Skrýchov u Malšic 15,15 TA 14,62 15,15
3.  Jesenice 15,41 PB 15,41 14,74
4.  Drahňovice 15,53 BN 15,53 15,17
5.  Nahoruby 15,65 BN 15,65 15,19
6.  Daměnice 15,71 BN 15,71 14,96
7.  Starosedlský Hrádek 15,75 PB 14,98 15,75
8.  Malovice 15,83 BN 15,83 15,74
9.  Načeradec 15,89 BN 15,89 15,76
10.  Chmelná 15,97 BN 15,97 15,74
11.  Makov 16,13 TA 15,93 16,13
12.  Chářovice B 16,36 BN 16,36 16,23
13.  Radošovice 16,51 BN 15,55 16,51
14.  Odlochovice 17,21 BN 17,21 17,12
15.  Ctiboř 17,22 BN 17,22 15,41
16.  Šebířov 17,61 TA 17,57 17,61
17.  Křivsoudov 18,09 BN 16,26 18,09
18.  Chářovice Špona 18,48 BN 14,55 18,48
19.  Křížkový Újezdec 16,25 PH 18,72 16,25
20.  Miřetice (PS12) 21,05 BN 21,05 20,10
21.  Dalovy (PS12) 21,52 BN 21,40 21,52
22.  Moraveč 21,64 TA 21,64 20,15
23.  Chotčiny (PS12) 22,97 TA 22,41 22,97
24.  Čechtice 32,61 BN 32,61 28,46
99999.  Břežany NP BN 23,35 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  - Martomice 17,97 - 17,97 17,93
2.  Makov 18,06 TA 18,06 17,21
3.  Radošovice 19,94 BN 19,88 19,94
4.  Dalovy 20,18 BN 20,18 19,30
5.  Ratměřice 20,45 BN 18,58 20,45
6.  Daměnice 21,27 BN 21,27 17,27
7.  Louňovice pod Blaníkem A 26,28 BN 26,28 18,89
8.  Šebířov 32,25 TA 32,25 19,94
9.  Chotčiny (PS12) 35,20 TA 27,12 35,20
10.  Chlum 36,78 BN 34,57 36,78
11.  Moraveč 38,37 TA 38,37 35,94
99999.  Načeradec NP BN 20,89 21,26
99999.  Zdislavice NP BN NP 19,11
99999.  Malovice NP BN 17,09 NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Miřetice PS12 21,05 BN 21,05 20,10
2. Dalovy Rennotor PS12 21,52 BN 21,40 21,52
3. Chotčiny PS12 22,97 TA 22,41 22,97


Louňovice pad Blaníkem

Název soutěže a popis: 3. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Miroslav Kratochvíl
Kdy: 13. 07. 2019 12:30
Telefon:  723557545
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  13. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 12:30
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ctiboř 17,30 BN 17,30 17,17
2.  Daměnice 17,33 BN 17,23 17,33
3.  Dobronice u Chýnova 17,41 TA 17,05 17,41
4.  Drahňovice 17,66 BN 17,66 17,21
4.  Stoklasná Lhota 17,84 TA 17,84 16,94
5.  Načeradec 17,95 BN 17,95 17,28
6.  Makov 17,98 TA 17,98 17,46
7.  Tomice 18,14 BN 18,14 17,67
8.  Křížkový Újezdec 18,37 PH 17,59 18,37
9.  Chářovice Špona 18,43 BN 17,36 18,43
10.  Přibyšice 19,08 BN 19,08 19,08
11.  Radošovice 20,66 BN 18,72 20,66
12.  Šebířov 20,73 TA 19,92 20,73
13.  Čechtice 22,21 BN 20,96 22,21
99999.  Božejovice - TA - -
99999.  Kamenná Lhota - TA - -
99999.  Křivsoudov NP BN 18,55 NP
99999.  Moraveč NP TA NP NP
99999.  Odlochovice NP BN NP NP
99999.  Chmelná NP BN NP 17,90
99999.  Malovice NP BN NP 17,18
99999.  Skrýchov u Malšic NP TA 17,76 NP
99999.  Chářovice B NP BN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  - Martomice 18,45 - 17,60 18,45
2.  Dalovy 18,65 BN 18,65 17,41
3.  Chlum 18,68 BN 17,19 18,68
4.  Radošovice 19,24 BN 19,24 18,34
5.  Louňovice pod Blaníkem A 19,69 BN 19,69 18,93
6.  Malovice 19,73 BN 19,56 19,73
7.  Ratměřice 20,45 BN 20,45 20,33
8.  Daměnice 21,06 BN 21,06 17,73
9.  Šebířov 21,49 TA 20,49 21,49
10.  Načeradec 22,29 BN 20,44 22,29
11.  Zdislavice 22,39 BN 20,95 22,39
12.  Čechtice 24,13 BN 24,13 22,27
13.  Moraveč 26,42 TA 25,97 26,42
99999.  Makov NP TA 19,47 19,01

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor (PS12) 24,25 BN 24,25 23,25


Makov

Název soutěže a popis: 5. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Jiří Švec
Kdy: 14. 07. 2019 10:30
Telefon:  725853801
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 10:30
Začátek tipování:  14. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 07. 2019 10:30
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,87 BN 16,80 16,87
2.  Daměnice 17,10 BN 17,03 17,10
3.  Tomice 17,52 BN 16,79 17,52
4.  Stoklasná Lhota 17,84 TA 17,84 16,94
5.  Malovice 18,21 BN 17,48 18,21
6.  Ctiboř 18,33 BN 18,33 18,09
7.  Makov 18,41 TA 18,24 18,41
8.  Načeradec 18,70 BN 18,70 18,23
9.  Křížkový Újezdec 18,71 PH 18,28 18,71
10.  Chmelná 18,90 CK 18,90 18,21
11.  Radošovice 19,22 BN 18,32 19,22
12.  Odlochovice 19,28 BN 18,71 19,28
13.  Drahňovice 20,21 BN 20,21 2,02
14.  Moraveč 23,14 TA 22,79 23,14
15.  Křivsoudov 36,89 BN 36,89 36,69
99999.  Čechtice - BN - 33,84
99999.  Božejovice - TA - -
99999.  Kamenná Lhota - TA - -
99999.  Chářovice B - BN - -
99999.  Šebířov - TA - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dalovy 17,37 BN 17,37 17,30
2.  Radošovice 18,72 BN 18,07 18,72
3.  Chlum 18,78 CK 17,63 18,78
4.  Ratměřice 19,20 BN 19,20 17,88
5.  Louňovice pod Blaníkem 19,33 BN 19,33 18,99
6.  Makov 19,53 TA 17,14 19,53
7.  Moraveč 20,29 TA 19,06 20,29
8.  Křížkový Újezdec 21,31 PH 20,97 21,31
9.  Čechtice 22,52 BN 22,52 20,99
10.  Malovice 22,72 BN 22,72 20,48
11.  Kamenná Lhota 23,51 TA 23,51 22,21
12.  - Martomice 33,01 - 33,01 32,00
99999.  Smrkov NP TA 21,77 21,50
99999.  Šebířov NP TA NP NP
99999.  Zdislavice NP BN NP NP
99999.  Daměnice NP BN 19,30 17,85

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor (PS12) 26,02 BN 25,41 26,02


Chářovice

Název soutěže a popis: 6. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Eliška Kubásková
Kdy: 20. 07. 2019 12:30
Telefon:  723633656
Začátek rezervace: 20. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  20. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:30
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,84 BN 16,84 16,73
2.  Daměnice 17,40 BN 17,04 17,40
3.  Tomice 17,45 BN 17,35 17,45
4.  Ctiboř 17,78 BN 17,78 17,42
5.  Křížkový Újezdec 18,03 PH 18,03 17,68
6.  Odlochovice 18,72 BN 18,72 18,61
7.  Radošovice 18,73 BN 18,25 18,73
8.  Chářovice B 18,81 BN 18,81 18,67
9.  Makov 18,89 TA 1,85 18,89
10.  Chmelná 18,95 BN 1,89 18,95
11.  Malovice 19,18 BN 18,03 19,18
12.  Přibyšice 19,51 BN 19,51 19,27
13.  Načeradec 19,73 BN 19,73 19,40
14.  Šebířov 20,02 TA 20,02 19,92
15.  Střezimíř Kohouti 20,97 BN 20,48 20,97
16.  Křivsoudov 21,17 BN 19,94 21,17
17.  Zahorčice 21,36 ST 21,36 1,71
18.  Čechtice 22,94 BN 22,49 22,94
99999.  Drahňovice NP BN NP NP
99999.  Moraveč NP TA 23,89 24,42

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Daměnice 17,52 BN 17,30 17,52
2.  Zdislavice 18,23 BN 18,23 18,00
3.  Chlum 18,36 BN 18,36 18,00
4.  Malovice 18,66 BN 18,66 17,88
5.  Ratměřice 19,13 BN 17,66 19,13
6.  - Martomice 19,57 - 19,57 19,13
7.  Radošovice 19,78 BN 19,78 18,27
8.  Čechtice 20,60 BN 20,60 19,86
9.  Louňovice pod Blaníkem 22,25 BN 20,12 22,25
10.  Střezimíř 34,55 BN 34,55 19,31
11.  Šebířov 37,75 TA 37,75 37,32
99999.  Načeradec NP BN 29,56 NP
99999.  Makov NP TA 16,72 17,00
99999.  Dalovy NP BN NP NP
99999.  Moraveč NP TA NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor (PS12) 27,80 BN 27,63 27,80


Malovice

Název soutěže a popis: 7. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Jan Trefil
Kdy: 27. 07. 2019 12:30
Telefon:  721100473
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 12:30
Začátek tipování:  27. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 07. 2019 12:30
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Daměnice 17,11 BN 17,07 17,11
2.  Malovice 17,27 BN 17,27 16,94
3.  Chářovice Špona 17,29 BN 16,86 17,29
4.  Drahňovice 17,81 BN 17,81 17,36
5.  Dobronice u Chýnova 17,97 TA 17,97 17,25
6.  Makov 18,17 TA 18,17 18,06
7.  Načeradec 18,30 BN 18,30 17,99
8.  Křížkový Újezdec 19,11 PH 17,87 19,11
9.  Ctiboř 19,40 BN 18,37 19,40
10.  Přibyšice 19,64 BN 19,64 19,54
11.  Střezimíř Kohouti 19,91 BN 19,19 19,91
12.  Skrýchov u Malšic 20,19 TA 20,19 17,56
13.  Radošovice 20,54 BN 20,54 18,30
14.  Chmelná 20,54 CK 20,54 20,47
15.  Odlochovice 21,06 BN 18,92 21,06
16.  Moraveč 22,27 TA 20,71 22,27
17.  Kamenná Lhota 29,86 TA 29,86 29,44
99999.  Tomice NP BN NP 17,18
99999.  Čechtice NP BN 21,60 NP
99999.  Ločenice NP CB 21,35 20,11
99999.  Chářovice B NP BN NP NP
99999.  Křivsoudov NP BN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Makov 17,11 TA 16,96 17,11
2.  - Martomice 17,84 - 16,94 17,84
3.  Malovice 17,84 BN 17,84 17,52
4.  Daměnice 17,96 BN 17,96 17,96
5.  Zdislavice 19,05 BN 19,05 17,54
6.  Ratměřice 19,06 BN 17,85 19,06
7.  Radošovice 19,19 BN 18,93 19,19
8.  Louňovice pod Blaníkem A 19,34 BN 19,04 19,34
9.  Moraveč 21,01 TA 19,22 21,01
10.  Chlum 21,09 CK 21,09 2,06
11.  Načeradec 21,18 BN 19,93 21,18
12.  Šebířov 21,41 TA 21,41 20,29
13.  Kamenná Lhota 22,96 TA 20,75 22,96
14.  Dalovy 26,64 BN 26,64 20,46
99999.  Čechtice NP BN NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Chotčiny (PS12) 25,80 TA 25,10 25,80
2. Miřetice (PS12) 28,02 BN 28,02 24,76
3. Dalovy Rennotor (PS12) 31,52 BN 31,52 23,46


Načeradec

Název soutěže a popis: 8. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Antonín Hlinský
Kdy: 03. 08. 2019 20:30
Telefon:  724188674
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 20:30
Začátek tipování:  03. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 08. 2019 20:30
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 17,62 BN 16,79 17,62
2.  Tomice 18,08 BN 17,32 18,08
3.  Malovice 18,27 BN 18,27 17,40
4.  Ctiboř 18,27 BN 18,27 18,24
5.  Chmelná 19,25 BN 19,11 19,25
6.  Křížkový Újezdec 19,35 PH 18,86 19,35
7.  Radošovice 19,66 BN 18,11 19,66
8.  Odlochovice 20,20 BN 19,36 20,20
9.  Makov 20,53 TA 20,53 17,88
10.  Daměnice 20,61 BN 17,55 20,61
11.  Moraveč 20,91 TA 21,68 21,91
12.  Načeradec 21,99 BN 21,99 19,41
13.  Střezimíř Kohouti 22,37 BN 22,37 20,51
14.  Křivsoudov 23,96 BN 20,29 23,96
15.  Přibyšice 25,37 BN 25,37 24,94
16.  Šebířov 29,40 TA 29,40 20,37
17.  Plchov 36,16 KL 36,16 29,67
99999.  Čechtice NP BN NP NP
99999.  Drahňovice NP BN 18,85 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Daměnice 17,62 BN 16,95 17,62
2.  Chlum 18,33 BN 17,68 18,33
3.  Dalovy 18,75 BN 18,75 17,98
4.  Makov 19,02 TA 19,02 18,27
5.  Moraveč 19,59 TA 19,59 19,36
6.  Načeradec 19,75 BN 19,75 19,73
7.  - Martomice 20,12 - 20,12 1,98
8.  Šebířov 21,20 TA 21,20 20,88
9.  Louňovice pod Blaníkem A 23,75 BN 22,50 23,75
10.  Radošovice 23,94 BN 23,94 22,55
11.  Čechtice 24,70 BN 24,70 22,19
12.  Plchov 28,24 KL 27,16 28,24
13.  Malovice 30,31 BN 30,31 28,65
99999.  Zdislavice NP BN NP 17,45
99999.  Křížkový Újezdec NP PH 21,52 24,30
99999.  Ratměřice NP BN NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor (PS12) 26,24 BN 26,24 26,11
2. Miřetice (PS12) 27,39 BN 27,09 27,39
3. Chotčiny (PS12) 31,02 TA 30,31 31,02
4. Křížov (PS12) 39,89 BN 39,89 33,05
99999. Vračkovice (PS12) NP BN 43,57 44,85
99999. Dolní Třebonín (PS12) NP CK 40,07 38,82


Jankov

Název soutěže a popis: 9. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Michal Karas
Kdy: 17. 08. 2019 20:30
Telefon:  777700014
Začátek rezervace: 17. 08. 2019 20:30
Začátek tipování:  17. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 20:30
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Drahňovice 17,54 BN 17,39 17,54
2.  Tomice 17,68 BN 17,46 17,68
3.  Chářovice Špona 17,70 BN 16,64 17,70
4.  Daměnice 17,83 BN 17,36 17,83
5.  Chářovice B 17,94 BN 17,94 17,18
6.  Chmelná 18,25 CK 17,66 18,25
7.  Křížkový Újezdec 18,39 PH 18,39 18,09
8.  Odlochovice 18,87 BN 18,87 18,55
9.  Radošovice 18,99 BN 18,99 18,65
10.  Křivsoudov 20,22 BN 20,02 20,22
11.  Ctiboř 21,43 BN 21,43 17,64
12.  Přibyšice 21,54 BN 21,39 21,54
13.  Malovice 23,52 BN 22,92 23,52
14.  Šebířov 23,68 TA 23,68 23,66
15.  Načeradec 24,98 BN 17,92 24,98
16.  Poštovice 26,74 KL 26,74 25,16
17.  Plchov 36,31 KL 36,31 27,87
18.  Radešín 91,53 UL 46,22 91,53
99999.  Dobronice u Chýnova NP TA NP NP
99999.  Makov NP TA NP NP
99999.  Moraveč NP TA NP 29,09
99999.  Čechtice NP BN NP 33,66

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malovice 17,72 BN 17,72 17,36
2.  Daměnice 18,50 BN 17,64 18,50
3.  Zdislavice 18,64 BN 18,64 18,54
4.  - Martomice 20,01 - 18,38 20,01
5.  Makov 20,85 TA 17,06 20,85
6.  Ratměřice 20,98 BN 18,16 20,98
7.  Radošovice 21,35 BN 21,35 21,12
8.  Šebířov 22,88 TA 22,65 22,88
9.  Chlum 23,26 BN 18,63 23,26
10.  Poštovice 25,50 KL 24,46 25,50
11.  Čechtice 26,63 BN 24,40 26,63
13.  Dalovy 41,15 BN 41,15 20,54
99999.  Moraveč NP TA 19,09 20,72
99999.  Plchov NP KL NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Chotčiny (PS12) 26,58 TA 26,22 26,58
2. Dalovy Rennotor (PS12) 27,92 BN 26,48 27,92


Miřetice / Chmelná

Název soutěže a popis: 10. kolo Benešovské hasičské ligy
Kontakt:   Tomáš Martínek
Kdy: 24. 08. 2019 10:30
Telefon:  777800881
Začátek rezervace: 24. 08. 2019 10:30
Začátek tipování:  24. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:30
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,49 BN 16,49 16,46
2.  Daměnice 16,96 BN 16,96 16,74
3.  Ctiboř 17,61 BN 17,37 17,61
4.  Chmelná 17,94 CK 17,94 1,77
5.  Drahňovice 17,99 BN 17,99 1,78
6.  Makov 18,05 TA 18,05 17,47
7.  Chářovice B 18,11 BN 18,11 17,64
8.  Načeradec 18,46 BN 18,46 18,26
9.  Přibyšice 19,18 BN 17,90 19,18
10.  Odlochovice 19,38 BN 18,34 19,38
11.  Moraveč 20,01 TA 19,69 20,01
12.  Šebířov 21,83 TA 21,83 19,58
13.  Malovice 31,55 BN 31,55 17,92
14.  Čechtice 56,53 BN 23,61 56,53
99999.  Křížkový Újezdec NP PH NP NP
99999.  Radošovice NP BN 18,47 NP
99999.  Tomice NP BN 16,54 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdislavice 16,87 BN 16,64 16,87
2.  Malovice 18,03 BN 18,03 17,23
3.  Dalovy 18,13 BN 18,13 17,08
4.  Makov 18,15 TA 17,46 18,15
5.  Daměnice 18,62 BN 18,62 17,60
6.  Chlum 18,72 CK 18,25 18,72
7.  Radošovice 19,38 BN 19,38 18,80
8.  Šebířov 19,58 TA 19,17 19,58
9.  Čechtice 20,22 BN 19,74 20,22
10.  Ratměřice 21,53 BN 21,53 19,02
11.  Louňovice pod Blaníkem A 23,00 BN 23,00 22,83
12.  - Martomice 40,65 - 40,65 38,54
99999.  Moraveč NP TA NP 18,28

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalovy Rennotor (PS12) 25,52 BN 24,71 25,52
2. Miřetice (PS12) 26,99 BN 25,76 26,99
3. Miřetice B (PS12) 29,12 BN 29,12 28,83

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  33
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: