- v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Přípravka  Muži >35 let  Profi
ID FireSport:   2
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  DvorceTA16,7317,1817,182018/05/12 Krmil
2.  MakovTA17,2116,7917,212018/07/15 Stoklasná lhota
3.  PšánkyHK17,0817,6417,642018/09/08 Moravany
4.  Český RudolecJH17,6517,3417,652019/09/21 Zdakarus
5.  ČernucKL18,1318,1918,192017/08/05 Mělník - Blata
6.  PředonínLT18,1718,4218,422017/08/06 Mělník - Blata
7.  TučapyTA18,4218,4918,492015/06/27B Chlum u Křemže
8.  KřivsoudovBN17,8918,7218,722019/06/22 Křížkový Újezdec
9.  SrubecCB18,8618,0318,862017/07/22 Šipoun
10.  Nová VčelniceJH19,1219,1819,182016/09/10 Krotějov sport
11.  DrahňoviceBN19,3219,3019,322018/06/30 Křížkový Újezdec
12.  ChrášťanyLT19,3419,9819,982016/08/14 Mělník Blata
13.  ChářoviceBN18,0020,2320,232018/07/14 Křížkový Újezdec
14.  ŠtrbiceTP--20,282017/05/06 Mělník - Blata
15.  Zhoř u TáboraTA18,8420,6320,632016/09/03 Krotějov Sport
16.  ZdíkovPT--20,882016/06/25 Aptar
17.  ČernčiceLN18,2421,1521,152017/07/15 Mělník - Blata
18.  ChrášťanyLT20,8421,1921,192017/08/20 Grossolbersdorf
19.  DubenecTU21,2521,0221,252018/07/15 Turbine Rotacker
20.  SrubecCB21,2521,4421,442015/06/27Kájov B
21.  LheniceTP--21,532017/05/20 Mělník - Blata
22.  TučapyTA21,6720,1621,672016/07/02 Chlumašovice
23.  Klášterec nad OhříCV--21,692017/05/27 FFW Großolbersdorf
24.  TučapyTA20,7721,7521,752015/06/27 Drunče
25.  KrátošiceTA13,7223,3423,342017/07/29 Svatá Máří
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Bijacovce 2019/10/05 Velké Hoštice - 14,85 13 0
Bilý Potok 2019/10/05 Velké Hoštice - 16,52 47 0
Dolní Marklovice 2019/10/05 Velké Hoštice - 17,95 61 0
Domamyslice Dvojka 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 78 0
EKOSPOL Sp.St.Ves 2019/10/05 Velké Hoštice - 16,32 40 0
FIRERACING 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 75 0
Frydštejn 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 14,75 21 0
Háj 2019/10/05 Velké Hoštice - 15,35 19 0
Heřmanky 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - NP 110 0
Hliník nad Váhom 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 91 0
Hoštiná 2019/07/13 Noční soutěž Tichov - 18,46 8 0
Hoštiná 2019/10/05 Velké Hoštice - 17,11 56 0
Ihrište 2019/10/05 Velké Hoštice - 19,60 67 0
Jeleni Letohrad 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 21,91 106 0
Kožušany-Tážaly 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 77 0
Krupina 2019/10/05 Velké Hoštice - 16,00 36 0
Křížkový Ujezdec 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 15,14 37 0
Křížkový Újezdec 2019/06/22 Křivsoudov BNL 18,72 6 10
Lechotice 2019/07/13 Noční soutěž Tichov - NP 19 0
Luboměr 2019/10/05 Velké Hoštice - 14,73 10 0
Malá Bytča 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 81 0
Mistřovice 2019/10/05 Velké Hoštice - 18,30 62 0
Nosice 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 90 0
Orechová Potoň 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 15,56 55 0
Pavlice 2019/10/05 Velké Hoštice - 18,70 64 0
Polný Kesov 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 15,33 48 0
Poľný Kesov 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 89 0
Prešov 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště TCL 47,70 10 0
Radost Sport 2019/07/27 Lipí JČHL NP 21 0
Relov 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - NP 110 0
Reľov 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 92 0
Rübeland/Harz 2019/06/29 Dubenec VČHL 24,18 16 0
Ruskovce 2019/10/05 Velké Hoštice - 21,39 69 0
Sklálrny Karolínka 2019/09/14 Petrovice TRL 31,48 14 0
Stará Ves nad Ondřejnicí 2019/10/05 Velké Hoštice - 16,20 39 0
Stary Waliszóv 2019/06/22 Černovír VCU 63,92 12 0
Sveržov 2019/10/05 Velké Hoštice - 15,95 34 0
Štola 2019/10/05 Velké Hoštice - 17,01 53 0
Těrlicko – Hradiště 2019/10/05 Velké Hoštice - 99,99 94 0
Terňa 2019/10/05 Velké Hoštice - 17,89 59 0
Tošodry 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - NP 110 0
Tošodry Fireteam 2019/10/05 Velké Hoštice - 15,32 17 0
Veselá u Semil 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - NP 110 0
Vysoké Pole 2019/07/13 Noční soutěž Tichov - 29,50 14 0
Vyšná Voľa 2019/10/05 Velké Hoštice - 15,56 26 0
Zaturčie 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 14,76 22 0
Zbora 2019/10/05 Velké Hoštice - 16,12 38 0
Zdakarus 2019/09/21 Český Rudolec PLPU 17,65 5 0
Zdenická naděje 2019/07/13 Radhostice (noc) - 2B PBHL 12,00 18 0
B Nevšová 2019/10/05 Velké Hoštice - 15,75 31 0
HOVORKA Vojtěch Neurčeno 2019/07/27 Bludov FSCR 21,00 44 0
KRAUSE Clemens Sasko Německo 2019/04/07 Jablonec FSCR 19,18 42 0
Křížkový Újezdec 2019/06/01 Drahňovice BNL NP 99999 0
Lukáš KROUPA Kvasiny B 2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži MČR 17,81 40 0
MÄDE Jonas Sasko Německo 2019/04/07 Jablonec FSCR 19,42 47 0
PAULICK Tommy Sasko Německo 2019/04/07 Jablonec FSCR 17,57 12 0
PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska 2019/07/27 Bludov FSCR 18,71 31 0
SCHUBERT Johannes Sasko Německo 2019/04/07 Jablonec FSCR 18,58 30 0
SURYNEK David Kostelec nad Č. lesy 2019/04/07 Jablonec FSCR 23,56 82 0
SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava 2019/07/27 Bludov FSCR NP 57 0
THÄLE Sebastian Sasko Německo 2019/04/07 Jablonec FSCR 18,42 26 0
VÁLEK Pavel Brada-Rybníček 2019/04/07 Jablonec FSCR 24,83 87 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


19. místo SMHL 201519. místo ŠH 201611. místo PBHL 201615. místo PLHL 201712. místo PLHL 201711. místo PBHL 201714. místo KL 201720. místo PBHL 201814. místo MČR 201818. místo BNL 201813. místo VCUH 2019

Fire Sport

Tým: - Bijacovce , nejlepěí čas: 14,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Bilý Potok, nejlepěí čas: 16,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Dolní Marklovice, nejlepěí čas: 17,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Domamyslice Dvojka, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - EKOSPOL Sp.St.Ves, nejlepěí čas: 16,32 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - FIRERACING , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Frydštejn, nejlepěí čas: 14,75 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Háj , nejlepěí čas: 15,35 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Heřmanky, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Hliník nad Váhom , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Hoštiná, nejlepěí čas: 17,11 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: - Ihrište , nejlepěí čas: 19,60 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Jeleni Letohrad, nejlepěí čas: 21,91 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kožušany-Tážaly, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Krupina , nejlepěí čas: 16,00 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Křížkový Ujezdec, nejlepěí čas: 15,14 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Benešovská hasičská liga

Tým: - Křížkový Újezdec, nejlepěí čas: 18,72 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 10 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Lechotice, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Luboměr, nejlepěí čas: 14,73 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Malá Bytča , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Mistřovice, nejlepěí čas: 18,30 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Nosice , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Orechová Potoň, nejlepěí čas: 15,56 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Pavlice , nejlepěí čas: 18,70 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Polný Kesov, nejlepěí čas: 15,33 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Poľný Kesov , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Tachovské Ligy

Tým: - Prešov, nejlepěí čas: 47,70 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jihočeská hasičská liga

Tým: - Radost Sport, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Relov, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Reľov , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: - Rübeland/Harz, nejlepěí čas: 24,18 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Ruskovce , nejlepěí čas: 21,39 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Třebíčská okresní liga

Tým: - Sklálrny Karolínka, nejlepěí čas: 31,48 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Stará Ves nad Ondřejnicí, nejlepěí čas: 16,20 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: - Stary Waliszóv, nejlepěí čas: 63,92 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Sveržov , nejlepěí čas: 15,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Štola , nejlepěí čas: 17,01 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Těrlicko – Hradiště, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Terňa , nejlepěí čas: 17,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Tošodry, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Tošodry Fireteam, nejlepěí čas: 15,32 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Veselá u Semil, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Vysoké Pole, nejlepěí čas: 29,50 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Vyšná Voľa , nejlepěí čas: 15,56 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Zaturčie, nejlepěí čas: 14,76 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Zbora, nejlepěí čas: 16,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Pelhřimovská liga

Tým: - Zdakarus, nejlepěí čas: 17,65 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Zdenická naděje, nejlepěí čas: 12,00 Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - B Nevšová , nejlepěí čas: 15,75 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - HOVORKA Vojtěch Neurčeno, nejlepěí čas: 21,00 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - KRAUSE Clemens Sasko Německo, nejlepěí čas: 19,18 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Benešovská hasičská liga

Tým: - Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Lukáš KROUPA Kvasiny B, nejlepěí čas: 17,81 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - MÄDE Jonas Sasko Německo, nejlepěí čas: 19,42 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - PAULICK Tommy Sasko Německo, nejlepěí čas: 17,57 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska, nejlepěí čas: 18,71 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - SCHUBERT Johannes Sasko Německo, nejlepěí čas: 18,58 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - SURYNEK David Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 23,56 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava, nejlepěí čas: NP PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - THÄLE Sebastian Sasko Německo, nejlepěí čas: 18,42 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - VÁLEK Pavel Brada-Rybníček, nejlepěí čas: 24,83 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2019/08/03Řepeč, O pohár starosty obce Řepečhttps://youtu.be/W5L4m6Sy8ac

Honza Adamec
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Hřeby.cz http://www.hreby.cz
2015/04/18
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 8
      -
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 20
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře