Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Dr
1

2
Da
3
Lo
4
Ma
5
Ch
6
Ma
7
Na
8
Ja
9
Mi
10
1. Chářovice Špona 156 16,49BN
20
20
0
6
20
20
15
20
15
20
2. Daměnice 145 15,71BN
11
17
10
17
17
17
20
6
13
17
3. Tomice 124 15,04BN
17
15
20
8
15
15
0
17
17
0
4. Ctiboř 108 17,22BN
13
11
1
20
10
13
7
13
5
15
5. Drahňovice 101 15,53BN
15
13
13
13
3
0
13
0
20
11
6. Malovice 76 15,83BN
10
4
8
0
11
5
17
15
3
3
7. Makov 65 16,13TA
0
8
5
9
9
7
10
7
0
10
8. Načeradec 57 15,89BN
7
0
7
10
8
3
9
4
1
8
9. Křížkový Újezdec 53 16,25PH--
0
7
7
11
8
10
9
1
10. Odlochovice 52 17,21BN
4
9
2
0
4
10
1
8
8
6
11. Chářovice B 46 -BN
9
5
4
0
0
8
0
-
11
9
-. Radošovice 46 16,51BN
0
6
3
4
5
9
3
9
7
0
13. Chmelná 36 15,97BN
6
7
6
0
-
6
-
11
--
14. Dobronice u Chýnova 34 17,41TA
8
--
15
--
11
-
0
-
15. Přibyšice 32 19,08BN
5
--
5
-
4
6
1
4
7
16. Chmelná 31 17,94CK----
6
-
2
-
10
13
17. Stoklasná Lhota 24 17,84TA---
11
13
-----
18. Skrýchov u Malšic 21 15,15TA--
17
0
--
4
---
19. Jesenice 15 15,41PB--
15
-------
20. Křivsoudov 12 18,09BN
3
0
0
0
1
0
0
2
6
-
-. Moraveč 12 20,01TA
0
-
0
0
2
0
0
5
0
5
22. Šebířov 11 -TA
0
-
0
3
0
2
-
0
2
4
-. Nahoruby 11 15,65BN--
11
-------
-. Střezimíř Kohouti 11 19,91BN
2
----
1
5
3
--
25. - Křížkový Újezdec 10 18,72-----------
26. Starosedlský Hrádek 9 15,75PB--
9
-------
27. Čechtice 5 -BN
0
1
0
2
0
0
0
0
0
2
28. Břežany 3 21,38BN
0
3
0
-------
29. Křivsoudov B 2 27,45BN-
2
--------
30. Zdislavice 1 20,64BN
1
---------
31. Kamenná Lhota 0 -TA---
0
0
-
0
---
-. Božejovice 0 -TA---
0
0
-----
-. Miřetice (PS12) 0 21,05BN--
0
-------
-. Zahorčice 0 21,36ST-----
0
----
-. Dalovy (PS12) 0 21,52BN--
0
-------
-. Chotčiny (PS12) 0 22,97TA--
0
-------
-. Dalovy Rennotor PS12 0 24,77BN
0
---------
-. Miřetice PS12 0 25,66BN
0
---------
-. Poštovice 0 26,74KL--------
0
-
-. Plchov 0 36,16KL-------
0
0
-
-. Radešín 0 91,53UL--------
0
-
-. Ločenice 0 NPCB------
0
---
-. Krotějov Sport 0 NPTA
0
---------
-. - Křížkový Újezdec 0 NP-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Dr
1

2
Da
3
Lo
4
Ma
5
Ch
6
Ma
7
Na
8
Ja
9
Mi
10
1. Daměnice 47 17,52BN
8
2
2
0
0
10
4
10
8
3
2. Malovice 46 17,72BN
10
6
0
2
0
4
6
0
10
8
3. - Martomice 37 17,84-----------
4. Makov 34 17,11TA
3
0
8
0
2
0
10
4
3
4
-. Dalovy 34 17,37BN
0
0
4
8
10
0
0
6
0
6
6. Radošovice 32 18,66BN
0
10
6
4
8
1
1
0
1
1
7. Zdislavice 28 16,87BN
1
0
0
0
0
8
3
0
6
10
-. Chlum 28 18,33BN
0
8
0
6
-
6
-
8
0
-
9. Ratměřice 18 19,06BN
0
3
3
1
4
3
2
0
2
0
10. Louňovice pod Blaníkem A 11 18,61BN
6
1
1
3
--
0
0
-
0
11. Chlum 8 18,72CK----
6
-
0
--
2
-. Šebířov 8 19,58TA
4
4
0
0
0
0
0
0
0
0
13. Moraveč 4 19,59TA-
0
0
0
1
0
0
3
0
0
14. Louňovice pod Blaníkem 3 19,33BN----
3
0
----
15. Načeradec 2 19,75BN--
0
0
-
0
0
2
--
16. Čechtice 0 20,22BN
0
0
-
0
0
0
0
0
0
0
-. Křížkový Újezdec 0 21,31PH----
0
--
0
--
-. Kamenná Lhota 0 22,96TA----
0
-
0
---
-. Poštovice 0 25,50KL--------
0
-
-. Plchov 0 28,24KL-------
0
0
-
-. Střezimíř 0 34,55BN-----
0
----
-. Chotčiny (PS12) 0 35,20TA--
0
-------
-. Smrkov 0 NPTA----
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Dr
1

2
Da
3
Lo
4
Ma
5
Ch
6
Ma
7
Na
8
Ja
9
Mi
10
1.Dalovy Rennotor (PS12) 23 24,25BN---
4
4
4
1
4
2
4
2.Miřetice PS12 10 21,05BN
2
4
4
-------
3.Chotčiny (PS12) 9 25,80TA------
4
1
4
-
4.Dalovy Rennotor PS12 6 21,52BN
4
-
2
-------
-.Miřetice (PS12) 6 26,99BN------
2
2
-
2
6.Chotčiny PS12 1 22,97TA--
1
-------
-.Miřetice B (PS12) 1 29,12BN---------
1
8.Křížov (PS12) 0 39,89BN-------
0
--
-.Vračkovice (PS12) 0 NPBN-------
0
--
-.Dolní Třebonín (PS12) 0 NPCK-------
0
--


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: