Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy BN
2 2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy BN
3 2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
4 2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
5 2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy TA
6 2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy BN
7 2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy BN
8 2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy BN
9 2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy BN
10 2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy BN
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1Miřetice / ChmelnáŽeny Radošovice 72019-09-06 23:20:36
2Miřetice / ChmelnáŽeny Chlum 62019-09-06 23:20:21
3Miřetice / ChmelnáŽeny Daměnice 52019-09-06 23:20:12
4Miřetice / ChmelnáŽeny Makov 42019-09-06 23:20:03
5Miřetice / ChmelnáŽeny Dalovy 32019-09-06 23:19:37
6Miřetice / ChmelnáŽeny Malovice 22019-09-06 23:19:28
7Miřetice / ChmelnáŽeny Zdislavice 12019-09-06 23:19:10
8Miřetice / ChmelnáPS-12 mužiMiřetice B (PS12)32019-09-06 23:18:41
9Miřetice / ChmelnáPS-12 mužiMiřetice (PS12)22019-09-06 23:18:32
10Miřetice / ChmelnáPS-12 mužiDalovy Rennotor (PS12)12019-09-06 23:18:23
11Miřetice / ChmelnáMuži Křížkový Újezdec 999992019-09-06 23:18:06
12Miřetice / ChmelnáMuži Čechtice 142019-09-06 23:17:45
13Miřetice / ChmelnáMuži Malovice 132019-09-06 23:17:33
14Miřetice / ChmelnáMuži Šebířov 122019-09-06 23:17:22
15Miřetice / ChmelnáMuži Moraveč 112019-09-06 23:17:08
16Miřetice / ChmelnáMuži Odlochovice 102019-09-06 23:16:53
17Miřetice / ChmelnáMuži Přibyšice 92019-09-06 23:16:42
18Miřetice / ChmelnáMuži Načeradec 82019-09-06 23:16:29
19Miřetice / ChmelnáMuži Chářovice B72019-09-06 23:16:18
20Miřetice / ChmelnáMuži Makov 62019-09-06 23:16:05
21Miřetice / ChmelnáMuži Drahňovice 52019-09-06 23:15:53
22Miřetice / ChmelnáMuži Chmelná 42019-09-06 23:15:41
23Miřetice / ChmelnáMuži Ctiboř 32019-09-06 23:15:30
24Miřetice / ChmelnáMuži Daměnice 22019-09-06 23:15:19
25Miřetice / ChmelnáMuži Chářovice Špona12019-09-06 23:15:09
26JankovMuži Načeradec 152019-09-06 23:14:34
27JankovMuži Šebířov 142019-09-06 23:14:21
28JankovMuži Malovice 132019-09-06 23:14:10
29JankovMuži Přibyšice 122019-09-06 23:13:59
30JankovMuži Ctiboř 112019-09-06 23:13:43
31JankovMuži Křivsoudov 102019-09-06 23:13:31
32JankovMuži Radošovice 92019-09-06 23:13:18
33JankovMuži Odlochovice 82019-09-06 23:13:00
34JankovMuži Křížkový Újezdec 72019-09-06 23:12:50
35JankovMuži Chmelná 62019-09-06 23:12:36
36JankovMuži Chářovice B52019-09-06 23:12:23
37JankovMuži Daměnice 42019-09-06 23:12:09
38JankovMuži Chářovice Špona32019-09-06 23:11:57
39JankovMuži Tomice 22019-09-06 23:11:46
40JankovMuži Drahňovice 12019-09-06 23:11:33
41JankovPS-12 mužiDalovy Rennotor (PS12)22019-09-06 23:11:09
42JankovPS-12 mužiChotčiny (PS12)12019-09-06 23:10:59
43JankovŽeny Radošovice 72019-09-06 23:10:44
44JankovŽeny Ratměřice 62019-09-06 23:10:35
45JankovŽeny Makov 52019-09-06 23:10:25
46JankovŽeny - Martomice42019-09-06 23:10:15
47JankovŽeny Zdislavice 32019-09-06 23:10:05
48JankovŽeny Daměnice 22019-09-06 23:09:53
49JankovŽeny Malovice 12019-09-06 23:09:41
50NačeradecŽeny - Martomice72019-09-06 23:09:10
51NačeradecŽeny Načeradec 62019-09-06 23:08:56
52NačeradecŽeny Moraveč 52019-09-06 23:08:46
53NačeradecŽeny Makov 42019-09-06 23:08:37
54NačeradecŽeny Dalovy 32019-09-06 23:08:28
55NačeradecŽeny Chlum 22019-09-06 23:08:18
56NačeradecŽeny Daměnice 12019-09-06 23:08:08
57NačeradecPS-12 mužiChotčiny (PS12)32019-09-06 23:07:43
58NačeradecPS-12 mužiMiřetice (PS12)22019-09-06 23:07:33
59NačeradecPS-12 mužiDalovy Rennotor (PS12)12019-09-06 23:07:24
60NačeradecMuži Přibyšice 152019-09-06 23:07:06
61NačeradecMuži Křivsoudov 142019-09-06 23:06:54
62NačeradecMuži Střezimíř Kohouti132019-09-06 23:06:39
63NačeradecMuži Načeradec 122019-09-06 23:06:25
64NačeradecMuži Moraveč 112019-09-06 23:06:11
65NačeradecMuži Daměnice 102019-09-06 23:05:55
66NačeradecMuži Makov 92019-09-06 23:05:44
67NačeradecMuži Odlochovice 82019-09-06 23:05:32
68NačeradecMuži Radošovice 72019-09-06 23:05:21
69NačeradecMuži Křížkový Újezdec 62019-09-06 23:05:03
70NačeradecMuži Chmelná 52019-09-06 23:04:51
71NačeradecMuži Ctiboř 42019-09-06 23:04:39
72NačeradecMuži Malovice 32019-09-06 23:04:24
73NačeradecMuži Tomice 22019-09-06 23:04:11
74NačeradecMuži Chářovice Špona12019-09-06 23:03:59
75MaloviceMuži Odlochovice 152019-09-06 23:03:09
76MaloviceMuži Chmelná 142019-09-06 23:02:56
77MaloviceMuži Radošovice 132019-09-06 23:02:43
78MaloviceMuži Skrýchov u Malšic 122019-09-06 23:02:30
79MaloviceMuži Střezimíř Kohouti112019-09-06 23:02:19
80MaloviceMuži Přibyšice 102019-09-06 23:02:08
81MaloviceMuži Ctiboř 92019-09-06 23:01:48
82MaloviceMuži Křížkový Újezdec 82019-09-06 23:01:32
83MaloviceMuži Načeradec 72019-09-06 23:01:20
84MaloviceMuži Makov 62019-09-06 23:01:05
85MaloviceMuži Dobronice u Chýnova 52019-09-06 23:00:54
86MaloviceMuži Drahňovice 42019-09-06 23:00:41
87MaloviceMuži Chářovice Špona32019-09-06 23:00:29
88MaloviceMuži Malovice 22019-09-06 23:00:15
89MaloviceMuži Daměnice 12019-09-06 23:00:04
90MalovicePS-12 mužiDalovy Rennotor (PS12)32019-09-06 22:59:37
91MalovicePS-12 mužiMiřetice (PS12)22019-09-06 22:59:29
92MalovicePS-12 mužiChotčiny (PS12)12019-09-06 22:59:18
93MaloviceŽeny Radošovice 72019-09-06 22:59:01
94MaloviceŽeny Ratměřice 62019-09-06 22:58:49
95MaloviceŽeny Zdislavice 52019-09-06 22:58:39
96MaloviceŽeny Daměnice 42019-09-06 22:58:29
97MaloviceŽeny Malovice 32019-09-06 22:58:17
98MaloviceŽeny - Martomice22019-09-06 22:58:08
99MaloviceŽeny Makov 12019-09-06 22:57:57
100ChářoviceŽeny Radošovice 72019-09-06 22:56:41
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání