Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy BN
2 2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy BN
3 2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
4 2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
5 2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy TA
6 2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy BN
7 2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy BN
8 2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy BN
9 2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy BN
10 2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy BN
Kdy Kde Okres



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1DrahňoviceŽeny Malovice 12019-06-03 21:08:34
2DrahňoviceMuži Dobronice u Chýnova 82019-06-03 20:38:28
3DrahňovicePS-12Miřetice PS1222019-06-03 20:36:00
4DrahňovicePS-12Dalovy Rennotor PS1212019-06-03 20:35:37
5DrahňoviceŽeny Zdislavice 72019-06-03 20:31:45
6DrahňoviceŽeny - Martomice62019-06-03 20:31:34
7DrahňoviceŽeny Makov 52019-06-03 20:31:24
8DrahňoviceŽeny Šebířov 42019-06-03 20:31:13
9DrahňoviceŽeny Louňovice pod Blaníkem A32019-06-03 20:30:59
10DrahňoviceŽeny Daměnice 22019-06-03 20:30:47
11DrahňoviceŽeny Radošovice 102019-06-03 20:30:16
12DrahňoviceŽeny Chlum 999992019-06-03 20:30:16
13DrahňoviceŽeny Ratměřice 82019-06-03 20:30:16
14DrahňoviceŽeny Čechtice 999992019-06-03 20:30:16
15DrahňoviceŽeny Dalovy 92019-06-03 20:30:16
16DrahňoviceMuži Zdislavice 152019-06-03 20:20:53
17DrahňoviceMuži Střezimíř Kohouti142019-06-03 20:20:37
18DrahňoviceMuži Křivsoudov 132019-06-03 20:20:20
19DrahňoviceMuži Odlochovice 122019-06-03 20:20:07
20DrahňoviceMuži Přibyšice 112019-06-03 20:19:52
21DrahňoviceMuži Chmelná 102019-06-03 20:19:37
22DrahňoviceMuži Načeradec 92019-06-03 20:19:23
23DrahňoviceMuži Chářovice B72019-06-03 20:18:55
24DrahňoviceMuži Malovice 62019-06-03 20:18:33
25DrahňoviceMuži Daměnice 52019-06-03 20:18:20
26DrahňoviceMuži Ctiboř 42019-06-03 20:18:08
27DrahňoviceMuži Drahňovice 32019-06-03 20:17:54
28DrahňoviceMuži Tomice 22019-06-03 20:17:41
29DrahňoviceMuži Chářovice Špona12019-06-03 20:17:23
30DrahňoviceMuži Čechtice 999992019-06-03 20:12:46
31DrahňoviceMuži Krotějov Sport999992019-06-03 20:12:46
32DrahňoviceMuži Šebířov 162019-06-03 20:12:46
33DrahňoviceMuži Moraveč 999992019-06-03 20:12:46
34DrahňoviceMuži Radošovice 999992019-06-03 20:12:46
35DrahňoviceMuži Dalovy Rennotor PS12172019-06-03 20:12:46
36DrahňoviceMuži Makov 999992019-06-03 20:12:46
37DrahňoviceMuži - Křížkový Újezdec999992019-06-03 20:12:46
38DrahňoviceMuži Miřetice PS12182019-06-03 20:12:46
39DrahňoviceMuži Břežany 999992019-06-03 20:12:46
40VšechlapyPS-12Netvořice 22019-05-03 22:33:57
41VšechlapyPS-12Dalovy Rennotor12019-05-03 22:33:57
42VšechlapyŽeny Všechlapy 32019-05-03 22:32:16
43VšechlapyŽeny Louňovice pod Blaníkem 72019-05-03 22:32:16
44VšechlapyŽeny Šebířov 112019-05-03 22:32:16
45VšechlapyŽeny Rožmitál pod Třemšínem 152019-05-03 22:32:16
46VšechlapyŽeny Malovice 42019-05-03 22:32:16
47VšechlapyŽeny Tomice 82019-05-03 22:32:16
48VšechlapyŽeny Moraveč 122019-05-03 22:32:16
49VšechlapyŽeny Chlum 162019-05-03 22:32:16
50VšechlapyŽeny Dalovy 12019-05-03 22:32:16
51VšechlapyŽeny Daměnice 52019-05-03 22:32:16
52VšechlapyŽeny Martinice 92019-05-03 22:32:16
53VšechlapyŽeny Keblov 132019-05-03 22:32:16
54VšechlapyŽeny Čechtice 172019-05-03 22:32:16
55VšechlapyŽeny Zdislavice 22019-05-03 22:32:16
56VšechlapyŽeny Ratměřice 62019-05-03 22:32:16
57VšechlapyŽeny Střezimíř 102019-05-03 22:32:16
58VšechlapyŽeny Načeradec 142019-05-03 22:32:16
59VšechlapyMuži Tomice 12019-05-03 22:30:01
60VšechlapyMuži Chářovice Špona52019-05-03 22:30:01
61VšechlapyMuži Ctiboř 92019-05-03 22:30:01
62VšechlapyMuži Křížkový Újezdec 132019-05-03 22:30:01
63VšechlapyMuži Vranovice Peklo172019-05-03 22:30:01
64VšechlapyMuži Moraveč 212019-05-03 22:30:01
65VšechlapyMuži Odlochovice 120002019-05-03 22:30:01
66VšechlapyMuži Drahňovice 22019-05-03 22:30:01
67VšechlapyMuži Daměnice 62019-05-03 22:30:01
68VšechlapyMuži Makov 102019-05-03 22:30:01
69VšechlapyMuži Radošovice 142019-05-03 22:30:01
70VšechlapyMuži Šebířov 182019-05-03 22:30:01
71VšechlapyMuži Přibyšice 222019-05-03 22:30:01
72VšechlapyMuži Střezimíř Kohouti120002019-05-03 22:30:01
73VšechlapyMuži Jankov 32019-05-03 22:30:01
74VšechlapyMuži Buková 72019-05-03 22:30:01
75VšechlapyMuži Načeradec 112019-05-03 22:30:01
76VšechlapyMuži Křivsoudov 152019-05-03 22:30:01
77VšechlapyMuži Keblov 192019-05-03 22:30:01
78VšechlapyMuži Čechtice 232019-05-03 22:30:01
79VšechlapyMuži Malovice 42019-05-03 22:30:01
80VšechlapyMuži Radětice 82019-05-03 22:30:01
81VšechlapyMuži Chmelná 122019-05-03 22:30:01
82VšechlapyMuži Chlum 162019-05-03 22:30:01
83VšechlapyMuži Břežany II 202019-05-03 22:30:01
84VšechlapyMuži Dalovy 120002019-05-03 22:30:01
85DaměnicePS-12Dalovy Rennotor12019-05-03 22:25:12
86DaměnicePS-12Miřetice 22019-05-03 22:25:12
87DaměnicePS-12Netvořice 32019-05-03 22:25:12
88DaměniceŽeny Zdislavice 22019-05-03 22:22:03
89DaměniceŽeny Ratměřice 62019-05-03 22:22:03
90DaměniceŽeny Moraveč 102019-05-03 22:22:03
91DaměniceŽeny Čechtice 120002019-05-03 22:22:03
92DaměniceŽeny Malovice 32019-05-03 22:22:03
93DaměniceŽeny Načeradec 72019-05-03 22:22:03
94DaměniceŽeny Dalovy 112019-05-03 22:22:03
95DaměniceŽeny Chlum 42019-05-03 22:22:03
96DaměniceŽeny Louňovice pod Blaníkem 82019-05-03 22:22:03
97DaměniceŽeny Šebířov 122019-05-03 22:22:03
98DaměniceŽeny Daměnice 12019-05-03 22:22:03
99DaměniceŽeny Všechlapy 52019-05-03 22:22:03
100DaměniceŽeny Tomice 92019-05-03 22:22:03
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání