Všechlapy 2018 - denní soutěž

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tomice BN 17,17 16,99 17,17
2.  Drahňovice BN 17,20 17,20 17,03
3.  Jankov BN 17,41 17,41 17,18
4.  Malovice BN 17,43 17,43 17,17
5.  Chářovice Špona BN 17,48 17,48 16,80
6.  Daměnice BN 17,54 17,54 17,19
7.  Buková PV 17,55 17,04 17,55
8.  Radětice PB 18,04 18,04 17,65
9.  Ctiboř BN 18,05 18,05 17,97
10.  Makov TA 18,22 17,87 18,22
11.  Načeradec BN 18,39 18,39 18,02
12.  Chmelná BN 18,44 18,03 18,44
13.  Křížkový Újezdec PH 18,55 17,27 18,55
14.  Radošovice BN 18,92 18,05 18,92
15.  Křivsoudov BN 19,16 19,16 19,13
16.  Chlum CK 19,71 19,71 18,65
17.  Vranovice Peklo PB 20,20 20,20 18,64
18.  Šebířov TA 20,94 20,94 19,32
19.  Keblov BN 21,34 21,10 21,34
20.  Břežany II KO 21,64 21,24 21,64
21.  Moraveč TA 21,85 21,85 21,75
22.  Přibyšice BN 25,83 25,83 25,78
23.  Čechtice BN 42,97 42,97 42,62
12000.  Střezimíř Kohouti BN - - 19,45
12000.  Dalovy BN - - 17,28
12000.  Odlochovice BN - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dalovy BN 17,18 17,14 17,18
2.  Zdislavice BN 17,31 17,31 16,57
3.  Všechlapy BN 17,34 17,34 17,04
4.  Malovice BN 17,95 17,95 17,46
5.  Daměnice BN 18,45 18,45 17,49
6.  Ratměřice BN 18,75 18,62 18,75
7.  Louňovice pod Blaníkem BN 19,19 18,45 19,19
8.  Tomice BN 19,47 19,37 19,47
9.  Martinice BN 19,94 19,94 19,51
10.  Střezimíř BN 21,02 21,02 18,78
11.  Šebířov TA 21,16 21,06 21,16
12.  Moraveč TA 21,25 21,25 20,27
13.  Keblov BN 25,16 25,16 25,07
14.  Načeradec BN 26,80 26,80 17,77
15.  Rožmitál pod Třemšínem PB 31,38 29,94 31,38
16.  Chlum CK 39,22 38,39 39,22
17.  Čechtice BN 55,76 55,16 55,76

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalovy Rennotor BN 24,74 24,74 24,61
2. Netvořice BN 26,73 26,73 26,69

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Louňovice pod Blaníkem B BN--16,772015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdislavice BN17,1617,0417,162016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dalovy BN17,1417,1817,182018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zdislavice BN17,3116,5717,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Daměnice BN--17,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Všechlapy BN17,3417,0417,342018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sloup PZ--17,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Všechlapy BN--17,372015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Louňovice pod Blaníkem B BN17,3817,1917,382016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Petrovice PB--17,562015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Daměnice BN17,4317,6217,622016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zdislavice BN--17,942015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malovice BN17,9517,4617,952018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Daměnice B BN--18,132014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Petrovice PB17,9718,2018,202016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sloup PZ17,1318,2318,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dalovy BN--18,342014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Daměnice BN18,4517,4918,452018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Martinice BN--18,632014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Tomice BN--18,652015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dalovy BN18,2118,6618,662016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Načeradec BN18,6818,1618,682016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Ratměřice BN18,6218,7518,752018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Makov TA--18,852015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Tomice BN18,7818,9318,932016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Louňovice pod Blaníkem A BN19,0418,9419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malovice BN18,5219,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Martinice BN19,1317,5819,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Daměnice A BN--19,142014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Načeradec BN--19,162014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/22 Všechlapy,
BNL
2013/09/28 Všechlapy, 8. kolo BNL
BNL
2014/09/13 Všechlapy, O pohár
BNL
2015/09/05 Všechlapy, O pohár
BNL
2016/09/24 Všechlapy, O pohár
BNL
2017/09/16 Všechlapy, 9. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/22 Všechlapy, denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře