Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 09. 2021 09:00 |
Kontakt: | Karel Bukvic |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatobity | SM | 16,75 | 16,72 | 16,75 | |
2. | Dubenec | TU | 16,99 | 16,99 | 16,89 | |
3. | Březová | LI | 17,24 | 17,24 | 17,15 | |
4. | Dobšín Kamenice | MB | 17,59 | 17,59 | 17,33 | |
4. | Brada - Rybníček | JC | 17,59 | 17,37 | 17,59 | |
6. | Pěnčín | JN | 17,86 | 17,61 | 17,86 | |
7. | Košťálov | SM | 18,06 | 17,60 | 18,06 | |
8. | Sychrov | MB | 18,12 | 18,12 | 17,34 | |
9. | Horní Měcholupy | AB | 18,26 | 18,26 | 17,58 | |
10. | Bechov | MB | 18,47 | 18,27 | 18,47 | |
11. | Olešnice | SM | 18,56 | 16,91 | 18,56 | |
12. | Jirkov B | JN | 19,20 | 18,40 | 19,20 | |
13. | Desná III | JN | 20,06 | 20,06 | 18,50 | |
14. | Jirkov A | JN | 25,46 | 17,21 | 25,46 | |
15. | Jílové u Držkova | JN | 25,69 | 19,20 | 25,69 | |
16. | Karlinky | LI | 25,74 | 25,74 | 20,82 | |
17. | Břehy | MB | 25,99 | 25,59 | 25,99 | |
18. | Tanvald Horní Tanvald | JN | 45,11 | 44,23 | 45,11 | |
19. | Krásná Ves | MB | NP | NP | NP | |
19. | Dneboh | MB | NP | NP | NP | |
19. | Žehrov | MB | NP | NP | 19,50 | |
19. | Tanvald Tanvald Šumburk | JN | NP | NP | NP | |
19. | Frýdštejn | JN | NP | 17,28 | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov | SM | 16,62 | 16,24 | 16,62 | |
2. | Ploukonice | SM | 17,30 | 17,30 | 16,53 | |
3. | Bratříkov | JN | 18,04 | 17,84 | 18,04 | |
4. | Pěnčín | JN | 18,13 | 17,87 | 18,13 | |
5. | Sychrov | MB | 18,26 | 18,26 | 18,22 | |
6. | Zlatá Olešnice | JN | 18,32 | 18,32 | 18,30 | |
7. | Kosmonosy | MB | 18,37 | 17,50 | 18,37 | |
8. | Katusice | MB | 18,68 | 18,56 | 18,68 | |
9. | Olešnice | SM | 18,73 | 18,01 | 18,73 | |
10. | Břehy | MB | 18,83 | 18,04 | 18,83 | |
11. | Jeřmanice | LI | 19,05 | 18,26 | 19,05 | |
12. | Bechov | MB | 19,53 | 19,51 | 19,53 | |
13. | Krásná Ves | MB | 19,72 | 19,53 | 19,72 | |
14. | Malá Skála Béčko | JN | 19,87 | 19,44 | 19,87 | |
15. | Tanvald Tanvald Šumburk | JN | 21,71 | 21,71 | 20,89 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,42 | 16,23 | 16,42 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,35 | 16,49 | 16,49 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dubenec | TU | 16,47 | 16,69 | 16,69 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Tatobity | SM | 16,72 | 16,75 | 16,75 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Třebnouševes | JC | 16,98 | 16,97 | 16,98 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Dubenec | TU | 16,99 | 16,89 | 16,99 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Obrubce | MB | 17,01 | 17,10 | 17,10 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Jirkov A | JN | 17,19 | 17,14 | 17,19 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Jirkov A | JN | 17,24 | 16,98 | 17,24 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Březová | LI | 17,24 | 17,15 | 17,24 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dubenec | TU | 17,40 | 16,39 | 17,40 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Sychrov | MB | 17,44 | 17,16 | 17,44 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Dneboh | MB | 17,23 | 17,48 | 17,48 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Pěnčín | JN | 17,28 | 17,53 | 17,53 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Brada - Rybníček | JC | 17,37 | 17,59 | 17,59 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Dobšín Kamenice | MB | 17,59 | 17,33 | 17,59 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Olešnice | SM | 17,10 | 17,59 | 17,59 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Březová | LI | 17,62 | 17,27 | 17,62 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Karlinky | LI | 17,23 | 17,64 | 17,64 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Tatobity | SM | 17,45 | 17,74 | 17,74 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Sychrov | MB | 17,68 | 17,74 | 17,74 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Dobšín Kamenice | MB | 16,97 | 17,85 | 17,85 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Pěnčín | JN | 17,61 | 17,86 | 17,86 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Dobšín Kamenice | MB | 17,47 | 17,92 | 17,92 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Olešnice | SM | 18,01 | 17,41 | 18,01 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Dneboh | MB | 18,03 | 17,47 | 18,03 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Košťálov | SM | 17,89 | 18,05 | 18,05 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Košťálov | SM | 17,60 | 18,06 | 18,06 | 2021/09/11 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Frýdštejn | JN | 17,45 | 18,08 | 18,08 | 2023/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Horní Měcholupy | AB | 17,30 | 18,11 | 18,11 | 2022/09/10 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Jirkov - Muži | 19,20 | https://youtu.be/mJM19aAqYHM | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 25,46 | https://youtu.be/sg4MzzS7WxY | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/09/07 | Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník | |
2021/09/11 | Tanvald, Tanvald | |
2022/09/10 | Tanvald, Pohár starosty města Tanvald | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře