Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
2 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
3 2019/06/03 2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
4 2019/06/15 2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B PV -
5 2019/06/07 2019/06/22 Třebovle, 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
6 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
7 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
8 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
9 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
10 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
11 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
12 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
13 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
14 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
15 2019/06/12 2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče PB -
16 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
17 2019/06/01 2019/06/20 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma TR -
18 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
19 2019/06/19 2019/06/22 Újezd,fotbalové hřiště, O Putovní knihu starosty obce Újezd, 2B ZL -
20 2019/06/13 2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH OL -
21 2019/06/09 2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
22 2019/06/01 2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH TR -
23 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima DO -
24 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
25 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
26 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
27 2019/06/12 2019/06/22 Troubky, O pohár Hané PR PRL
28 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
29 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
30 2019/06/09 2019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
31 2019/06/07 2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka OP -
32 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
33 2019/06/16 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
34 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
35 2019/06/16 2019/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
36 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
37 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
38 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
39 2019/06/15 2019/06/28 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN ZNL
40 2019/06/15 2019/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče BO BHL
41 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
42 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
43 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
44 2019/06/05 2019/06/28 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
45 2019/06/16 2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
46 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
47 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
48 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
49 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
50 2019/06/16 2019/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
51 2019/06/17 2019/06/28 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
52 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
53 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
54 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
55 2019/06/03 2019/06/28 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce TR -
56 2019/06/15 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
57 2019/06/20 2019/06/27 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B PV -
58 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
59 2019/06/16 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
60 2019/06/18 2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka VS -
61 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
62 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
63 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
64 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
65 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
66 2019/06/15 2019/06/28 Výrovice, sportovní areál, O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN ZNL
67 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
68 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
69 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
70 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
71 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
72 2019/06/01 2019/06/29 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019 ZL -
73 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
74 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
75 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
76 2019/06/13 2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH KM -
77 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
78 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
79 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
80 2019/06/17 2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně VS -
81 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
82 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
83 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár PT ŠHL
84 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
85 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
86 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
87 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
88 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
89 2019/06/23 2019/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
90 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
91 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
92 2019/06/23 2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
93 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
94 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
95 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
96 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
97 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
98 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
99 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
100 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
101 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
102 2019/06/30 2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
103 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
104 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
105 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
106 2019/06/30 2019/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
107 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
108 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
109 2019/06/30 2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
110 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
111 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
112 2019/06/30 2019/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník PV -
113 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
114 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
115 2019/07/01 2019/07/13 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B VS -
116 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
117 2019/06/14 2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice OP -
118 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
119 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
120 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
121 2019/07/07 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
122 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
123 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
124 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
125 2019/07/05 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
126 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
127 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
128 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
129 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
130 2019/06/22 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
131 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
132 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
133 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
134 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
135 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
136 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
137 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
138 2019/06/29 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
139 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
140 2019/06/13 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
141 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
142 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
143 2019/06/16 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
144 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
145 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
146 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
147 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
148 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
149 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
150 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
151 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
152 2019/07/21 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
153 2019/06/15 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
154 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
155 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
156 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
157 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
158 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
159 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
160 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
161 2019/07/27 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
162 2019/06/13 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
163 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
164 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
165 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
166 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
167 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
168 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
169 2019/05/30 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
170 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
171 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
172 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
173 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
174 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
175 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
176 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
177 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
178 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
179 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
180 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
181 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
182 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
183 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
184 2019/08/04 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
185 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
186 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
187 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
188 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
189 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
190 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
191 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
192 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
193 2019/08/11 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
194 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
195 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
196 2019/07/03 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
197 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
198 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
199 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
200 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
201 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
202 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
203 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
204 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
205 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
206 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
207 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
208 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
209 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
210 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
211 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
212 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
213 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
214 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
215 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
216 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
217 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
218 2019/08/18 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
219 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
220 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
221 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
222 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
223 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
224 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
225 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
226 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
227 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
228 2019/08/25 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
229 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
230 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
231 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
232 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
233 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
234 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
235 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
236 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
237 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
238 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
239 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
240 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
241 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
242 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
243 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
244 2019/05/31 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
245 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
246 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
247 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
248 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
249 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
250 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
251 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
252 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
253 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
254 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
255 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
256 2019/09/01 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
257 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
258 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
259 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
260 2019/09/08 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
261 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
262 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
263 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
264 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
265 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
266 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1DubenecŽeny Katusice82019-06-20 07:09:32
2Stará ŘíšeMuži Žirovnice402019-06-20 06:57:31
3OpatoviceŽeny Partutovice162019-06-20 06:48:54
450.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno *52019-06-19 23:34:51
550.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno *102019-06-19 23:33:57
650.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Karolinka Sklárny62019-06-19 23:32:49
750.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Karolinka Sklárny12019-06-19 23:29:34
8Nová DědinaMuži Velká nad Veličkou322019-06-19 23:07:37
9Stará ŘíšeMuži Krotějov22019-06-19 22:19:47
10Stará ŘíšeMuži Novosedly242019-06-19 22:04:17
11Čeložnice - has.areálŽeny Mistřín32019-06-19 22:01:21
12DubenecMuži Krásná Ves242019-06-19 21:59:34
13NáramečMuži Rácovice102019-06-19 21:55:22
14KněžiceMuži Rácovice102019-06-19 21:51:14
15Vranín areál U Havrananerozlišeno Lhotice142019-06-19 21:29:32
16Vesec pod KozákovemMuži Frýdštejn142019-06-19 21:24:25
17Opatovicenerozlišeno Olšovec202019-06-19 21:06:20
18ParšoviceŽeny Olšovec52019-06-19 21:03:06
19NetínŽeny Benetice22019-06-19 20:48:48
20StaňkovMuži Halámky52019-06-19 20:10:18
21Novosedly nad NežárkouMuži Halámky122019-06-19 20:07:20
22KněžiceŽeny Vladislav112019-06-19 19:56:44
23Vyletiště Lešnánerozlišeno Francova Lhota242019-06-19 19:22:05
24Tvrdonice, hasičské hřištěŽeny Tvrdonice62019-06-19 18:58:56
25DubenecŽeny Kosmonosy202019-06-19 18:32:00
26ČernovírMuži Černovír172019-06-19 18:04:41
27Stará ŘíšeMuži Zderaz212019-06-19 18:03:37
28Dřevohosticenerozlišeno Tovačov262019-06-19 17:42:20
29NepomukyŽeny Mistrovice72019-06-19 17:36:42
30ČernovírŽeny Mistrovice32019-06-19 17:32:03
31Hřiště Radíčnerozlišeno Malé Přílepy142019-06-19 17:30:53
32ParšoviceMuži Jasenice52019-06-19 16:36:57
33DubenecMuži Zderaz232019-06-19 16:32:31
34Chudenicenerozlišeno Malechov182019-06-19 15:47:47
35Chudenicenerozlišeno Křištín142019-06-19 15:46:57
36Chudenicenerozlišeno Borovy152019-06-19 15:44:54
37Chudenicenerozlišeno Malechov52019-06-19 15:35:15
38KněžiceŽeny Čechtín102019-06-19 15:10:01
39KyniceŽeny Světlá nad Sázavou12019-06-19 15:06:03
40TřebovlenepřijedouHorní Kruty62019-06-19 14:47:52
41ParšoviceMuži Radkova Lhota22019-06-19 14:34:46
42Vrchoslavice-hřiště náhr.termnerozlišeno Sobíšky382019-06-19 13:38:31
43ČernovírMuži Záchlumí62019-06-19 11:51:38
44Stýskaly, hřištěnerozlišeno Rybnice102019-06-19 11:40:06
45OlešnáMuži Srch12019-06-19 09:47:00
46KyniceMuži Srch92019-06-19 09:46:10
47NevcehleŽeny Nevcehle82019-06-19 09:28:37
48OponešiceŽeny Nevcehle82019-06-19 09:26:33
49NáramečMuži Kněžice112019-06-19 08:55:20
50Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Nedašov182019-06-19 08:53:59
51Stará Ves (2B)nerozlišeno Milotice nad Opavou222019-06-19 08:53:49
52OpatoviceMuži Býškovice262019-06-19 08:30:52
53OpatoviceMuži Býškovice222019-06-19 08:29:25
54Fotbalové hřiště ZahořanyŽeny Poděvousy212019-06-19 08:24:55
55Opatovicenerozlišeno Býškovice232019-06-19 08:22:54
56Opatovicenerozlišeno Býškovice192019-06-19 08:21:44
57sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou32019-06-19 08:12:08
58sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou112019-06-19 08:11:44
59sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou302019-06-19 08:11:23
60Nová DědinaŽeny Loukov122019-06-19 07:19:53
61Stýskaly, hřištěnerozlišeno Všeruby72019-06-19 07:18:43
62Dřevohosticenerozlišeno Loukov252019-06-19 07:17:56
63Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Velká Lhota132019-06-19 06:52:46
64Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Velká Lhota72019-06-19 06:52:21
65Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Loučka42019-06-19 06:06:10
66Stará ŘíšeMuži Zahorčice482019-06-18 23:12:37
67Nová DědinaMuži Chropyně262019-06-18 22:20:09
68BučíŽeny Poděvousy202019-06-18 21:09:59
69NevřeňŽeny Poděvousy202019-06-18 21:09:18
70ČernovírMuži Přívrat102019-06-18 21:07:55
71DubenecMuži Žehrov252019-06-18 20:40:15
72Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice12019-06-18 20:14:39
73NevřeňMuži Úněšov212019-06-18 20:11:04
74BučíMuži Úněšov212019-06-18 20:10:26
75ChvalkoviceŽeny Pěnčín142019-06-18 20:10:23
76StaňkovŽeny Chlum u Třeboně62019-06-18 19:52:11
77StaňkovMuži Chlum u Třeboně102019-06-18 19:51:49
78Tvrdonice, hasičské hřištěMuži Prušánky112019-06-18 19:35:48
79Chudenicenerozlišeno Borovy112019-06-18 19:23:22
80Chudenicenerozlišeno Chudenice102019-06-18 19:22:53
81TroubkyŽeny Střítež nad Ludinou102019-06-18 19:10:32
82OpatoviceŽeny Střítež nad Ludinou152019-06-18 19:07:36
83ParšoviceŽeny Opatovice42019-06-18 18:33:29
84ParšoviceMuži Opatovice42019-06-18 18:32:25
85BučíMuži Bučí12019-06-18 18:20:23
86KněžiceŽeny Petrůvky92019-06-18 18:18:36
87Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Domamil102019-06-18 18:11:02
88Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Domamil42019-06-18 18:10:51
89Vranín areál U Havrananerozlišeno Domamil132019-06-18 18:05:47
90TroubkyMuži Špičky162019-06-18 17:50:36
91PšánkyMuži Jinolice232019-06-18 17:40:21
92MyštěvesMuži Jinolice232019-06-18 17:39:43
93ChlumMuži Jinolice232019-06-18 17:38:49
94ZahorčiceMuži Jinolice232019-06-18 17:38:08
95Letohrad - OrliceMuži Jinolice232019-06-18 17:37:23
96Letohrad - KunčiceMuži Jinolice232019-06-18 17:36:00
97OlšovecMuži Jinolice232019-06-18 17:35:06
98PetroviceMuži Jinolice232019-06-18 17:34:24
99RadíkovMuži Jinolice232019-06-18 17:33:31
100PlumlovMuži Jinolice232019-06-18 17:30:27
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání