Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Velký Ořechov | ZL | 15,90 | 15,73 | 15,90 | |
2. | Vésky B | UH | 16,26 | 16,26 | 15,99 | |
3. | Štítná nad Vláří | ZL | 16,50 | 16,50 | 16,48 | |
4. | Hradčovice | UH | 16,53 | 16,85 | 16,53 | |
5. | Brumov B | ZL | 16,73 | 16,73 | 16,57 | |
6. | Vrbětice | ZL | 16,90 | 16,90 | 16,72 | |
7. | Mysločovice | ZL | 17,17 | 17,17 | 17,14 |
|
8. | Kněžpole | UH | 17,18 | 16,80 | 17,18 | |
9. | Louky | ZL | 18,71 | 18,40 | 18,71 | |
10. | Tečovice | ZL | 18,97 | 18,64 | 18,97 | |
11. | Mladcová | ZL | 19,14 | 19,14 | 18,95 | |
12. | Všemina | ZL | 20,24 | 20,24 | 19,57 | |
13. | Staré Město | UH | 21,30 | 21,30 | 18,03 | |
14. | Chvalnov - Lísky | KM | 31,26 | 31,22 | 31,26 | |
15. | Nevšová | ZL | - | - | - | |
16. | Lhota | ZL | - | 19,45 | 19,87 | |
17. | Šarovy | ZL | - | - | - | |
18. | Hostišová | ZL | - | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vlachovice | ZL | 17,59 | 16,93 | 17,59 | |
2. | Nedašova Lhota | ZL | 18,17 | 17,71 | 18,17 | |
3. | Bílovice | UH | 18,41 | 18,41 | 18,35 | |
4. | Bojkovice | UH | 18,52 | 18,43 | 18,52 | |
5. | Pohořelice | ZL | 18,87 | 18,87 | 17,70 | |
6. | Velký Ořechov | ZL | 19,45 | 17,61 | 19,45 | |
7. | Holešov | KM | 19,54 | 19,33 | 19,54 | |
8. | Lhota | ZL | 20,74 | 20,74 | 20,03 | |
9. | Popov | ZL | 21,67 | 18,33 | 21,67 | |
10. | Sazovice | ZL | 26,50 | 18,66 | 26,50 | |
11. | Tečovice | ZL | 28,56 | 28,56 | 28,37 | |
12. | Martinice | KM | 36,47 | 36,47 | 36,13 | |
13. | Bratřejov | ZL | NP | NP | NP | |
13. | Zádveřice | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Trnava | ZL | 23,73 | 23,54 | 23,73 | |
2. | Tečovice | ZL | 26,44 | 26,44 | 25,83 | |
3. | Machová | ZL | 35,38 | 35,03 | 35,38 | |
4. | Vizovice | ZL | 40,09 | 40,09 | 39,18 | |
5. | Pohořelice | ZL | NP | NP | NP | |
5. | Racková | ZL | NP | NP | NP | |
5. | Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Racková - Tečovice | ZL | 16,56 | 15,89 | 16,56 | |
2. | Lukov | ZL | 17,17 | 16,62 | 17,17 | |
3. | Nevšová | ZL | 17,40 | 17,40 | 16,17 | |
4. | Mirošov | ZL | 17,98 | 17,98 | 14,94 | |
5. | Sazovice | ZL | 18,01 | 17,84 | 18,01 | |
6. | Všemina | ZL | 18,79 | 17,79 | 18,79 | |
7. | Hradčovice | UH | 24,46 | 24,46 | 24,40 | |
8. | Žeranovice | KM | NP | NP | NP | |
8. | Louky | ZL | NP | NP | NP | |
8. | Býškovice | PR | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2007/09/08 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2008/09/06 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2009/09/05 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2010/05/22 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2012/09/08 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2013/07/07 |
Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2014/09/13 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2015/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2016/09/10 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2017/09/09 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2018/07/07 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
- |
2021/09/11 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře