Liga: | JL |
Místo: | Pěnčín |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 26. 08. 2023 14:00 |
Kontakt: | Miroslav Lang |
Telefon: | 602864018 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2023 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 08. 2023 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 21. 08. 2023 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
sportovní areál Huť
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-12969.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 17,37 | 17,13 | 17,37 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kosmonosy | MB | 17,41 | 17,43 | 17,43 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Pěnčín | JN | 16,90 | 17,64 | 17,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Bechov | MB | 18,09 | 18,46 | 18,46 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Myštěves | HK | 18,36 | 18,88 | 18,88 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Malá Skála Béčko | JN | 19,03 | 17,64 | 19,03 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Radimovice | LI | 18,75 | 19,03 | 19,03 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Katusice | MB | 18,30 | 19,64 | 19,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Krásná Ves | MB | 20,20 | 20,85 | 20,85 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Olešnice | SM | 17,61 | 21,95 | 21,95 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Jeřice | JC | 21,90 | 22,17 | 22,17 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Sychrov | MB | 16,66 | 22,39 | 22,39 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Břehy | MB | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |