Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ol 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomice | 85 | 17,14 | BN | 17 | |
2. | Drahňovice | 81 | 16,79 | BN | 0 | |
3. | Daměnice | 65 | 17,05 | BN | 11 | |
4. | Malovice | 56 | 17,26 | BN | 10 | |
5. | Ctiboř | 55 | 17,19 | BN | 7 | |
6. | Chářovice Špona | 54 | 16,93 | BN | 0 | |
7. | - Křížkový Újezdec | 53 | 18,00 | - | - | 0 |
8. | Skrýchov u Malšic | 52 | 17,80 | TA | 8 | |
9. | Nová Ves u Chýnova | 32 | 18,09 | TA | 0 | |
10. | Krotějov Sport | 30 | 17,14 | TA | 20 | |
11. | Dobronice u Chýnova | 24 | 16,86 | TA | 4 | |
12. | Načeradec | 21 | 18,63 | BN | 0 | |
13. | Zdislavice | 18 | 18,28 | BN | 9 | |
14. | Sloup | 17 | 16,92 | PZ | - | 0 |
15. | Jaronice | 15 | 17,99 | CB | 15 | |
-. | Makov | 15 | 18,57 | TA | 3 | |
17. | Božejovice | 14 | 18,70 | TA | 0 | |
18. | Svaté Pole | 12 | 18,69 | PB | 5 | |
19. | Chmelná | 11 | 17,88 | BN | - | 0 |
20. | Odlochovice | 10 | 19,40 | BN | 0 | |
21. | Žďár | 9 | 18,14 | JH | 2 | |
22. | Dalovy | 8 | 18,30 | BN | - | 0 |
-. | Rybova Lhota | 8 | 18,66 | TA | 0 | |
24. | Nalžovice | 6 | 18,55 | PB | 6 | |
-. | - Horní Měcholupy | 6 | 18,81 | - | - | 0 |
-. | Chářovice B | 6 | 19,22 | BN | 0 | |
27. | Radošovice | 4 | 19,43 | BN | 1 | |
-. | Šebířov | 4 | 19,88 | TA | 0 | |
-. | Přibyšice | 4 | 20,67 | BN | - | 0 |
30. | Křivsoudov | 3 | 20,46 | BN | 0 | |
-. | Čechtice | 3 | 22,84 | BN | 0 | |
32. | - Plchov | 2 | 23,12 | - | - | 0 |
-. | Velká Chyška | 2 | 25,92 | PE | - | 0 |
34. | Moraveč | 1 | 23,79 | TA | 0 | |
35. | - Poštovice | 0 | 33,14 | - | - | 0 |
-. | Choustník | 0 | NP | TA | 0 | |
-. | Střezimíř | 0 | NP | BN | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ol 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malovice | 32 | 17,16 | BN | 0 | |
2. | Radošovice | 24 | 17,32 | BN | 4 | |
3. | Chlum | 23 | 17,38 | BN | 0 | |
4. | - Martomice | 22 | 17,75 | - | 8 | |
-. | Dalovy | 22 | 17,84 | BN | 10 | |
6. | Střezimíř | 19 | 17,85 | BN | 6 | |
7. | Ratměřice | 15 | 18,07 | BN | - | 0 |
8. | Zdislavice | 12 | 17,66 | BN | - | 0 |
-. | Daměnice | 12 | 17,97 | BN | 2 | |
10. | Sloup | 10 | 17,11 | PZ | - | 0 |
11. | - Martomice | 8 | 18,00 | - | 8 | |
12. | - Křížkový Újezdec | 7 | 18,83 | - | - | 0 |
13. | Šebířov | 4 | 18,85 | TA | 3 | |
14. | Chářovice | 2 | 20,73 | BN | - | 0 |
-. | Čechtice | 2 | 22,01 | BN | 1 | |
16. | - Plchov | 1 | 28,58 | - | - | 0 |
-. | Hulice | 1 | 30,66 | BN | - | 0 |
18. | Chrbonín | 0 | 19,38 | TA | - | 0 |
-. | Smrkov | 0 | 20,71 | TA | - | 0 |
-. | Slapy | 0 | 20,87 | TA | - | 0 |
-. | Chmelná | 0 | 21,83 | BN | - | 0 |
-. | Slapy | 0 | 23,61 | PZ | 0 | |
-. | Tomice | 0 | 24,08 | BN | - | 0 |
-. | - A Křížkový Újezdec | 0 | 25,52 | - | - | 0 |
-. | Kšely | 0 | 26,51 | KO | - | 0 |
-. | Choustník | 0 | NP | TA | 0 | |
-. | - Poštovice | 0 | NP | - | - | 0 |
-. | - B Křížkový Újezdec | 0 | NP | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: