Liga: | BNL |
Místo: | Olbramovice Ves |
Okres: | Benešov |
Kraj: | Středočeský |
Kdy: | 25. 06. 2023 11:00 |
Kontakt: | Martin Šípek |
Telefon: | 728 901 386 |
Začátek rezervace: | 01. 02. 2023 11:00 |
Konec rezervace: | 01. 02. 2023 11:00 |
Začátek tipování: | 01. 02. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 01. 02. 2023 00:00 |
Zadal: | Benešovská Liga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olbramovice-ves-13015.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chářovice Špona | BN | 16,66 | 16,91 | 16,91 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Zdislavice | BN | 16,98 | 16,91 | 16,98 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Krotějov Sport | TA | 17,14 | 16,77 | 17,14 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Nalžovice | PB | 17,19 | 16,47 | 17,19 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,63 | 17,25 | 17,25 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Sloup A | PZ | 17,31 | 17,06 | 17,31 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Zdislavice | BN | 17,26 | 17,43 | 17,43 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,90 | 17,70 | 17,70 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Daměnice | BN | 17,77 | 16,80 | 17,77 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Tomice | BN | 17,87 | 16,93 | 17,87 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Drahňovice | BN | 17,89 | 16,62 | 17,89 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Makov | TA | 17,42 | 17,97 | 17,97 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Jaronice | CB | 17,96 | 17,99 | 17,99 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | - Křížkový Újezdec | - | 17,64 | 18,00 | 18,00 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Daměnice | BN | 17,56 | 18,02 | 18,02 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Malovice | BN | 18,04 | 17,50 | 18,04 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Makov | TA | 18,08 | 17,85 | 18,08 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Daměnice | BN | 18,11 | 17,46 | 18,11 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Ctiboř | BN | 18,12 | 17,80 | 18,12 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Sedlčany | PB | 18,12 | 17,46 | 18,12 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Malovice | BN | 18,14 | 18,04 | 18,14 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Tomice | BN | 18,15 | 17,97 | 18,15 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Zdislavice | BN | 17,14 | 18,28 | 18,28 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Horní Měcholupy | AB | 17,57 | 18,32 | 18,32 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Skrýchov u Malšic | TA | 18,35 | 17,48 | 18,35 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Ctiboř | BN | 18,19 | 18,42 | 18,42 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Nalžovice | PB | 18,55 | 18,41 | 18,55 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Svaté Pole | PB | 18,55 | 19,00 | 19,00 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Dobronice u Chýnova | TA | 18,00 | 19,12 | 19,12 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Makov | TA | 18,45 | 19,26 | 19,26 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Žďár | JH | 17,15 | 19,27 | 19,27 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Radošovice | BN | 19,29 | 19,20 | 19,29 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Radošovice | BN | 19,46 | 17,94 | 19,46 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Velká Chyška | PE | 19,23 | 19,73 | 19,73 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
35. | Chářovice B | BN | 19,73 | 19,45 | 19,73 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
36. | Tomice | BN | 20,01 | 20,27 | 20,27 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
37. | Nahoruby | BN | 20,87 | 20,96 | 20,96 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
38. | Malovice | BN | 21,21 | 21,26 | 21,26 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
39. | Božejovice | TA | 21,37 | 18,59 | 21,37 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
40. | Skalice | PB | 21,97 | 18,11 | 21,97 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
41. | Velká Chyška | PE | 21,99 | 21,59 | 21,99 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
42. | Radošovice | BN | 22,03 | 18,27 | 22,03 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
43. | Křivsoudov | BN | 19,92 | 22,97 | 22,97 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
44. | Čechtice | BN | 23,24 | 23,31 | 23,31 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
45. | Načeradec | BN | 20,60 | 23,63 | 23,63 | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
46. | Sloup B | PZ | 24,70 | 25,39 | 25,39 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
47. | Nahoruby | BN | 28,52 | 28,53 | 28,53 | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
48. | Chářovice Špona | BN | DSQ | DSQ | NP | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
49. | Moraveč | TA | 28,55 | 27,79 | NP | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
50. | Nová Ves u Chýnova | TA | DSQ | 20,86 | NP | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
51. | Odlochovice | BN | DSQ | 20,36 | NP | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
52. | Drahňovice | BN | NP | NP | NP | 2023/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
53. | Šebířov | TA | 20,98 | DSQ | NP | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
54. | Choustník | TA | 29,79 | 29,08 | MS | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
55. | Rybova Lhota | TA | 21,26 | DSQ | MS | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
56. | Drahňovice | BN | 16,55 | 16,60 | MS | 2020/07/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/07/18 | Olbramovice, BNL Tomice | |
2022/07/02 | Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
2023/06/25 | Olbramovice, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/22 | Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice | |
2024/06/29 | hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice | |
2024/07/13 | Velká Chyška, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Velká Chyška | |
2024/07/14 | Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov | |
2024/07/20 | Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
2024/07/21 | Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice | |
2024/08/10 | Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) | |
2024/08/17 | Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice | |
2024/08/31 | Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
2024/09/01 | Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice | |
Kdy | Kde | Liga |