Liga: | BIOMAC HE |
Místo: | Mladeč |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 08. 06. 2024 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 02. 06. 2024 18:00 |
Konec rezervace: | 08. 06. 2024 11:00 |
Začátek tipování: | 02. 06. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 08. 06. 2024 00:00 |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-14060.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,49 | 18,11 | 18,11 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Haňovice | OL | 18,75 | 16,42 | 18,75 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Vojnice | OL | 18,93 | 17,96 | 18,93 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Dolní Libina | SU | 18,64 | 18,96 | 18,96 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Hrabišín | SU | 19,18 | 18,21 | 19,18 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Dolany | OL | 19,75 | 20,88 | 20,88 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Šumvald | OL | 21,67 | 19,97 | 21,67 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Dub nad Moravou | OL | 47,01 | 47,57 | 47,57 | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Cholina | OL | 18,04 | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Chořelice | OL | NP | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Pěnčín | PV | 18,25 | NP | NP | 2023/06/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/09/17 | fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč | |
2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | |
2023/09/02 | Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč | |
2024/06/08 | Mladeč, Mladeč (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/22 | Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) | |
2024/06/23 | Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) | |
2024/06/29 | Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) | |
2024/07/20 | Šumvald, Šumvald | |
2024/07/27 | Janovice, Janovice (2B) | |
2024/08/10 | Hrabišín, Hrabišín (3B) | |
2024/08/11 | Třeština, Třeština (3B) | |
2024/09/07 | Dolany, Dolany (2B - noční) | |
2024/09/21 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |