Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Čikov | TR | 16,62 | 16,62 | 16,48 | |
2. | Lavičky | ZR | 16,91 | 16,77 | 16,91 | |
3. | Netín Cirkus | ZR | 16,99 | 16,91 | 16,99 | |
4. | Zbraslav | BO | 17,19 | 17,19 | 16,20 | |
5. | Hrabůvka | PR | 17,45 | 16,84 | 17,45 | |
6. | Plumlov | PV | 17,94 | 17,94 | 17,16 | |
7. | Žižkovo Pole B | HB | 17,95 | 17,44 | 17,95 | |
8. | Žďár nad Sázavou 2 zámek | ZR | 18,86 | 18,43 | 18,86 | |
9. | Žižkovo Pole Divadlo | HB | 19,75 | 17,21 | 19,75 | |
10. | Maršovice | ZR | 19,88 | 17,90 | 19,88 | |
11. | Radostín nad Oslavou | ZR | 21,90 | 21,90 | 18,19 | |
12. | Jabloňov | ZR | 24,38 | 17,57 | 24,38 | |
13. | Lavičky PN | ZR | NP | NP | NP | |
14. | Nové Veselí | ZR | NP | NP | NP | |
15. | Otín | ZR | NP | NP | NP | |
16. | Radostín nad Oslavou B | ZR | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 18,21 | 18,21 | 17,95 | |
2. | Lavičky | ZR | 18,46 | 18,46 | 17,93 | |
3. | Jabloňov | ZR | 18,70 | 18,70 | 18,30 | |
4. | Žďár nad Sázavou 2 zámek | ZR | 19,07 | 18,89 | 19,07 | |
5. | Otín | ZR | 19,24 | 18,75 | 19,24 | |
6. | Radostín nad Oslavou | ZR | 19,78 | 19,78 | 19,68 | |
7. | Petrůvky | TR | 19,85 | 19,85 | 17,53 | |
8. | Bohuňov | SY | 20,15 | 20,15 | 18,71 | |
9. | Bory | ZR | 21,23 | 21,23 | 20,93 | |
10. | Netín | ZR | NP | NP | NP | |
11. | Pavlínov | ZR | NP | NP | NP | |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zbraslav | BO | 18,07 | 18,07 | 16,69 | |
2. | Jabloňov | ZR | 20,09 | 20,09 | 19,00 | |
3. | Radostín nad Oslavou | ZR | 20,59 | 20,59 | 18,17 | |
4. | Ořechov | ZR | 21,18 | 20,19 | 21,18 | |
5. | Lomnička | BO | 40,98 | 40,98 | 20,89 | |
6. | Otín | ZR | NP | NP | NP | |
Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Petrůvky | TR | 18,08 | 17,84 | 18,08 | |
2. | Lavičky | ZR | 18,60 | 18,60 | 18,48 | |
3. | Bory | ZR | 22,68 | 20,60 | 22,68 | |
4. | Ořechov | ZR | 23,08 | 22,11 | 23,08 | |
5. | Jabloňov | ZR | 23,75 | 23,75 | 23,63 | |
6. | Bohuňov | SY | 28,48 | 27,26 | 28,48 | |
7. | Pavlínov | ZR | 42,00 | 42,00 | 23,41 | |
8. | Radostín nad Oslavou | ZR | NP | NP | NP | |
9. | Otín | ZR | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Tomáš Láznička | 16 ** | 0 | | 07.08.2023 10:12 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Tomáš Láznička | 17 ** | 0 | | 07.08.2023 10:12 |
Videa a fotografie soutěže
Komentáře