Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 07. 2023 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 14,66 | 14,26 | 14,66 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 14,90 | 14,55 | 14,90 | |
3. | Březová | LI | 14,95 | 14,70 | 14,95 | |
4. | Pěnčín | JN | 15,14 | 15,14 | 15,14 | |
5. | Krásná Ves | MB | 15,26 | 15,26 | 15,25 | |
6. | Olešnice | SM | 15,65 | 15,65 | 14,90 | |
7. | Jirkov B | JN | 16,10 | 16,10 | 15,70 | |
8. | Doubrava | MB | 16,37 | 16,37 | 16,10 | |
9. | Škodějov | SM | 16,49 | 16,49 | 16,22 | |
10. | Jílové u Držkova | JN | 18,86 | 18,86 | 16,44 | |
11. | Desná III | JN | 18,90 | 16,87 | 18,90 | |
12. | Březovice | MB | 18,99 | 18,99 | 18,98 | |
13. | Škodějov CHASSA | SM | 19,06 | 19,06 | 17,38 | |
14. | Kanín | NB | 20,72 | 19,74 | 20,72 | |
15. | Bozkov | SM | 21,61 | 21,61 | 20,61 | |
16. | Valdice | JC | 28,14 | 16,10 | 28,14 | |
17. | Křižany | LI | 33,39 | 32,84 | 33,39 | |
18. | Janův Důl | LI | NP | NP | NP | |
18. | Karlinky | LI | NP | NP | 15,19 | |
18. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | |
18. | Sezemice | MB | NP | NP | NP | |
18. | Koberovy | JN | NP | 24,12 | 19,31 | |
18. | Bystřice | JC | NP | NP | NP | |
18. | Hradčany | LI | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radimovice | LI | 17,66 | 17,06 | 17,66 | |
2. | Krásná Ves | MB | 17,73 | 17,73 | 17,69 | |
3. | Bukovno | MB | 18,06 | 18,06 | 18,04 | |
4. | Olešnice | SM | 18,35 | 18,35 | 16,88 | |
5. | Malá Skála béčko | JN | 19,21 | 19,21 | 18,89 | |
6. | Pěnčín | LI | NP | 22,54 | NP | |
6. | Ploukonice | SM | NP | 21,51 | 21,54 | |
6. | Slatiny | JC | NP | 19,41 | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kanín | NB | 20,99 | 20,99 | 20,84 | |
2. | Roztoky u Semil | SM | 21,25 | 20,99 | 21,25 | |
3. | Brada - Rybníček | JC | 21,37 | 20,81 | 21,37 | |
4. | Březovice | MB | 22,32 | 22,32 | 21,58 | |
5. | Desná III | JN | 22,52 | 22,09 | 22,52 | |
6. | Bystřice | JC | 22,79 | 22,79 | 21,55 | |
7. | Sezemice | MB | 23,61 | 23,61 | 22,83 | |
8. | Bozkov | SM | 24,04 | 24,04 | 23,37 | |
9. | Hradčany | LI | 24,47 | 24,47 | 23,19 | |
10. | Krásná Ves | MB | 24,89 | 24,89 | 23,45 | |
11. | Březová | LI | 26,63 | 24,34 | 26,63 | |
12. | Škodějov | SM | 27,37 | 21,36 | 27,37 | |
13. | Pěnčín Ženy | LI | 29,75 | 29,75 | 26,36 | |
14. | Olešnice | SM | 32,46 | 23,83 | 32,46 | |
15. | Křižany | LI | 32,79 | 32,79 | 31,85 | |
16. | Koberovy | JN | 33,48 | 33,48 | 25,94 | |
17. | Cerekvice nad Bystřicí | JC | 61,61 | 61,61 | 59,07 | |
18. | Doubrava | MB | NP | NP | NP | |
18. | Valdice | JC | NP | NP | 25,12 | |
18. | Škodějov CHASSA | SM | NP | NP | 21,90 | |
18. | Jirkov B | JN | NP | NP | NP | |
18. | Jílové u Držkova | JN | NP | 31,23 | NP | |
18. | Janův Důl | LI | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře