Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz |
Kdy: | 02. 07. 2023 11:00 |
Kontakt: | SH ČMS |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 4x100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovice | NA | 60,32 | - | - | |
2. | Bludov | SU | 60,96 | - | - | |
3. | Drahonice | ST | 60,97 | - | - | |
4. | Dobřany | PJ | 61,08 | - | - | |
5. | Rychvald | KA | 61,52 | - | - | |
6. | Střezimíř | BN | 61,54 | - | - | |
7. | Bozkov | SM | 61,88 | - | - | |
8. | Výčapy | TR | 62,09 | - | - | |
8. | Krouna | CR | 62,09 | - | - | |
10. | Počepice | PB | 62,20 | - | - | |
11. | Senetářov | BK | 62,30 | - | - | |
12. | Vědomice | LT | 62,51 | - | - | |
13. | Zličín | AB | 66,17 | - | - | |
14. | Oznice | VS | 66,56 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 74,14 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | 27,67 | - | - | |
2. | Oznice | VS | 28,23 | - | - | |
3. | Bukovice | NA | 29,13 | - | - | |
4. | Počepice | PB | 29,54 | - | - | |
5. | Výčapy | TR | 29,69 | - | - | |
6. | Senetářov | BK | 30,80 | - | - | |
7. | Krouna | CR | 31,39 | - | - | |
8. | Dobřany | PJ | 31,49 | - | - | |
8. | Rychvald | KA | 31,49 | - | - | |
10. | Vědomice | LT | 32,49 | - | - | |
11. | Bludov | SU | 33,07 | - | - | |
12. | Střezimíř | BN | 33,37 | - | - | |
13. | Zličín | AB | 34,54 | - | - | |
14. | Drahonice | ST | 37,68 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 51,42 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | 89,43 | - | - | |
2. | Bukovice | NA | 91,28 | - | - | |
3. | Senetářov | BK | 91,74 | - | - | |
4. | Krouna | CR | 91,77 | - | - | |
5. | Oznice | VS | 92,14 | - | - | |
6. | Dobřany | PJ | 92,66 | - | - | |
7. | Počepice | PB | 94,99 | - | - | |
8. | Vědomice | LT | 95,45 | - | - | |
9. | Střezimíř | BN | 95,90 | - | - | |
10. | Bozkov | SM | 95,98 | - | - | |
11. | Výčapy | TR | 97,10 | - | - | |
12. | Rychvald | KA | 98,49 | - | - | |
13. | Drahonice | ST | 100,94 | - | - | |
14. | Zličín | AB | 101,11 | - | - | |
15. | Jáchymov | KV | 124,03 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Bukovice - Dorostenci | 29,13 | https://youtu.be/RBaQyUJ2hmQ | Jakub Šmída | |
Bukovice - Dorostenci | 60,32 | https://youtu.be/agWBtc0QLh8 | Jakub Šmída | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře