Liga: | - |
Místo: | Morkovice |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 07. 05. 2016 13:00 |
Kontakt: | Kristina Krejčí, SDH Morkovice |
Telefon: | 602704472 |
Začátek rezervace: | 23. 04. 2016 09:00 |
Konec rezervace: | 07. 05. 2016 12:30 |
Začátek tipování: | 07. 05. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 07. 05. 2016 00:00 |
Zadal: | Ondřej Janečka |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhmorkovice.cz/ |
Poznámka pořadatele
Termín konání: sobota 7.5.2016
Prezence: 12,30 – 13,00 hod.
Nástup: 13,00 hod.
Místo konání: cvičiště u hasičské zbrojnice v Morkovicích
Kategorie: Muži, Ženy, Starší páni
Způsob provedení: dle pravidel PS a SHS
- sportovní hadice povoleny
- bez přetlakového ventilu s nastartovanou PPS
muži - 3 B
ženy, starší páni - 2 B
Startovné: 150,- Kč za 1 družstvo
Ceny: v kategorii muži, ženy:
1. místo: putovní cena, věcné ceny
1. – 3. místo: poháry, věcné ceny
4. - 5. místo: věcné ceny
v kategorii starší páni:
1. – 3. místo: poháry, věcné ceny
4. - 5. místo: věcné ceny
Občerstvení: bude zajištěno v prostorách konání soutěže
Přihlášení a rezervace:
www.sdhmorkovice.cz
Kristina Krejčí, Jabloňová 818, 768 33 Morkovice
tel. 602 704 472, e-mail: Krejci.Kristina@seznam.cz
Akce je podpořena Městem Morkovice – Slížany.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-morkovice-7683.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Morkovice | KM | Ondřej Janečka | ||
2 | 2 | Medlov | KM | Ondřej Janečka | ||
3 | 3 | Křenovice | PR | Tomáš Brabenec | ||
4 | 4 | Litenčice | KM | Radoslav Gregor | ||
5 | 5 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
6 | 6 | Tršice | OL | Jaroslav Hubka | ||
7 | 8 | Hoštice | KM | Antonín Novák | ||
8 | 9 | Chropyně | KM | Vladislav Sedlařík | ||
9 | 10 | Želeč | PV | Pavel Dokoupil | ||
10 | 13 | Roštění | KM | Tomáš Hráček | ||
11 | 14 | Chvalnov | KM | Daniel Šušlík | ||
12 | 15 | Mladcová | ZL | Ondra Struška | ||
13 | 20 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | ||
14 | 21 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Morkovice | KM | Ondřej Janečka | ||
2 | 2 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | ||
3 | 3 | Morkovice | KM | Ondřej Janečka | ||
4 | 4 | Nětčice | KM | Svatava Navrátilová | ||
5 | 5 | Hoštice | KM | Pavla Nováková | ||
6 | 6 | Pravčice | KM | Jiří Možíš | ||
7 | 7 | Počenice | KM | Pavel Kunčar | ||
8 | 8 | Pačlavice | KM | Nikola Staňková | ||
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Morkovice | KM | Ondřej Janečka |