Liga: | VCT |
Místo: | Mníšek |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 15. 07. 2017 13:00 |
Kontakt: | Jan Zahradník |
Telefon: | 602711610 |
Začátek rezervace: | 02. 07. 2017 18:00 |
Konec rezervace: | 14. 07. 2017 18:00 |
Začátek tipování: | 15. 07. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 15. 07. 2017 00:00 |
Zadal: | Jan Zahradník |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://sdhmnisek.8u.cz/aktuality/ |
Poznámka pořadatele
3B, nástřikové terče
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mnisek-8253.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mníšek | JH | Jan Zahradník | ||
2 | 2 | Stříbřec | JH | Kateřina Pospíchalová | ||
3 | 3 | Novosedly nad Nežárkou | JH | vlasta kotek | ||
4 | 4 | Halámky | JH | Petr Belanský | ||
5 | 5 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
6 | 6 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
7 | 7 | Slavošovice | CB | Kuba Kohoutek | ||
8 | 8 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
9 | 9 | Stříbřec | JH | Kateřina Pospíchalová | ||
10 | 10 | Příbraz | JH | Martin Neumann | ||
11 | 11 | Polště | JH | Karel Hummler | ||
12 | 12 | Višňová | JH | Aleš | ||
13 | 13 | Cizkrajov | JH | bohuslav brůžek | ||
14 | 14 | Stajka | JH | Luboš Petr | ||
15 | 15 | Frahelž | JH | Jan Slipka | ||
16 | 16 | Dubičné | SDH Dubicne | CB | Petr Valovič | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov | ||
2 | 2 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
3 | 3 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
4 | 4 | Rapšach | JH | stáňa | ||
5 | 5 | Novosedly nad Nežárkou | JH | vlasta kotek | ||
6 | 6 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
7 | 7 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Kateřina Bočková | ||
8 | 8 | Hrdějovice | CB | Silvie Gërvalla | ||
9 | 9 | Suchdol nad Lužnicí | JH | Natálie Petroušková | ||
10 | 10 | Stříbřec | JH | Kateřina Pospíchalová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2011/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2012/07/21 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2013/07/20 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2014/07/19 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2015/07/18 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2016/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2017/07/15 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2018/07/14 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2019/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2020/07/11 | Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého | |
2022/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2023/07/15 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/22 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | |
2024/07/05 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/27 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
2024/08/17 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | |
2024/08/31 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | |
2024/09/07 | Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce | |
2024/09/21 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | |
Kdy | Kde | Liga |