Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Da
2
Ch
3
Ma
4
Na
5
Lo
6
St
7
Ja
8
Zd
9

10
1. Sloup 188 15,86PZ
18,89
15,86
17,50
18,11
18,45
17,48
17,87
17,54
18,02
18,47
2. Chářovice B 182 15,02BN
17,68
15,02
17,38
17,41
18,86
17,36
18,31
17,80
26,16
18,09
3. Daměnice 156 14,62BN
25,68
14,62
17,61
18,42
18,51
17,44
19,12
27,73
17,65
17,38
4. Chářovice A 151 16,18BN
19,67
16,18
17,36
18,16
NP
17,33
18,32
NP
17,29
17,67
5. Bukovany 147 16,08BN
19,19
16,08
17,74
18,28
18,46
17,81
18,07
17,33
17,91
NP
6. Zdislavice A 141 15,68BN
NP
15,68
16,63
20,28
18,32
17,10
17,42
18,04
NP
NP
7. Louňovice pod Blaníkem 122 17,60BN
NP
NP
NP
18,87
18,27
17,60
17,98
18,61
17,81
18,85
8. Dalovy A 111 15,77BN
17,91
15,77
17,73
17,60
23,27
17,78
NP
50,98
24,46
20,55
9. Načeradec A 97 16,65BN
18,62
16,65
NP
18,80
18,64
17,93
NP
NP
18,30
18,90
10. Malovice 96 16,32BN
19,15
16,32
23,81
18,95
19,09
30,87
20,29
18,36
18,36
23,18
-. Tomice 96 16,58BN
18,35
16,58
19,58
23,04
18,45
27,35
18,97
NP
21,38
19,28
12. Jankov 84 16,84BN---
16,84
17,75
20,26
NP
17,25
-
NP
13. Všechlapy 77 17,46BN
19,21
17,46
19,17
27,80
40,26
18,62
NP
19,77
18,94
20,88
14. Makov 70 17,21TA
21,40
17,21
20,50
24,74
19,36
20,29
19,18
NP
18,77
32,62
15. Dalovy B 63 19,07BN
23,03
19,34
19,66
23,59
21,34
20,49
26,98
26,84
20,06
19,07
16. Přibyšice 61 17,27BN
19,85
17,27
20,09
20,13
24,13
22,98
NP
25,86
19,29
NP
17. Načeradec B 55 17,99BN
19,86
17,99
27,41
19,74
20,39
20,49
NP
-
21,67
20,59
18. Odlochovice 47 17,80BN
22,05
17,80
NP
21,48
27,30
24,51
19,39
-
21,73
19,02
19. Zdislavice B 43 18,17BN
21,79
18,17
66,58
20,30
21,31
21,70
--
20,56
26,00
-. Drahňovice 43 20,07BN
55,48
21,91
23,92
22,72
27,75
27,39
20,07
20,52
20,45
22,65
21. Ctiboř 40 18,37BN
24,81
18,37
-----
19,43
19,04
19,70
22. Chmelná 36 18,85BN
39,44
26,59
--
18,85
19,62
--
NP
19,45
23. Křivsoudov A 33 19,17BN
24,75
19,17
21,55
24,23
21,21
53,22
21,99
-
21,68
NP
24. Chrášťany 25 18,69LT------
19,04
18,69
--
25. Starosedlský Hrádek 19 17,77PB-
17,77
19,25
-------
26. Nalžovice 15 18,31PB------
18,31
NP
--
27. Stoklasná Lhota 13 18,69TA---
18,69
--
NP
---
28. Moraveč 11 23,02TA---
NP
-
23,02
-
25,67
--
29. Střezimíř A 9 22,74BN------
NP
22,74
--
30. Malovice B 5 21,44BN---
21,44
------
31. Střezimíř B 4 29,24BN------
29,24
---
32. Záhoří 3 21,72BN-
NP
-
21,72
------
-. Chotčiny 3 22,34TA-
22,34
-
27,03
-
29,32
----
-. * Dubějovice 3 30,27-------
30,27
NP
NP
-
-. Třemošnice 3 31,91BN---------
31,91
36. Miřetice 2 26,73BN-
26,73
------
30,00
-
-. * Kňovice 2 33,15-------
33,15
---
38. Zhoř u Tábora 1 24,09TA---
24,09
------
-. - Petrovice 1 30,13----
30,13
------
-. Nesměřice 1 33,99KH-----
33,99
----
-. Radošovice 1 35,49BN---------
35,49
-. Vračkovice 1 44,21BN----
44,21
-----
-. Náchod 1 53,70TA
53,70
---------
-. Křížov 1 54,03BN----
54,03
-----
-. - Červený Újezd 1 MS----
MS
------
46. Dvorce 0 NPTA-------
NP
--
-. Slapy 0 NPTA--
NP
NP
------
-. Kamenná Lhota 0 NPTA------
NP
---
-. Křivsoudov B 0 NPBN
NP
---------
-. Mysletice 0 NPJI-------
NP
--
-. Nová Ves pod Pleší 0 NPPB-----
NP
----
-. Miličín 0 MSBN---
MS
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Da
2
Ch
3
Ma
4
Na
5
Lo
6
St
7
Ja
8
Zd
9

10
1. Louňovice pod Blaníkem B 101 16,38BN
19,95
19,32
16,38
17,46
17,61
20,41
38,08
18,95
16,77
16,77
2. Daměnice 83 17,33BN
18,66
18,66
19,42
22,22
25,57
33,61
20,75
18,64
18,76
17,33
3. Všechlapy 80 17,37BN
20,25
19,92
22,74
18,21
18,05
19,07
19,13
19,35
19,50
17,37
4. Petrovice 71 17,23PB--
18,13
35,72
-
18,00
20,03
17,23
17,73
17,56
5. Jankov 66 17,64BN-
23,46
19,77
18,84
18,93
17,64
20,08
18,80
19,01
32,74
6. Louňovice pod Blaníkem A 63 18,71BN
18,71
18,92
19,34
19,65
19,04
28,98
21,35
21,01
23,77
19,38
7. Načeradec 56 18,57BN
18,95
19,16
18,66
30,23
29,86
18,57
20,75
22,03
19,68
23,96
8. Martinice 54 18,29BN
19,00
20,29
25,37
18,29
18,44
18,45
NP
NP
19,65
30,82
9. Zdislavice 43 17,94BN
25,93
23,61
34,80
21,13
37,19
18,43
19,15
NP
19,06
17,94
10. Tomice 36 18,65BN
19,38
20,50
NP
19,32
35,89
23,16
22,95
18,80
NP
18,65
11. Malovice 34 18,53BN
22,00
19,52
26,04
20,05
19,40
18,53
22,04
40,66
116,68
NP
12. Dalovy 33 18,00BN------
18,00
18,58
19,72
19,68
13. Sloup 29 17,34PZ
NP
20,16
19,83
34,83
-
28,62
20,09
NP
-
17,34
-. Makov 29 18,85TA
20,35
20,03
29,85
22,52
19,73
48,08
20,28
27,36
-
18,85
15. Dalovy A 27 19,01BN
20,01
19,01
37,36
21,82
19,13
NP
----
16. Chrášťany 20 17,34LT------
17,34
19,47
--
17. Střezimíř 19 20,04BN-
49,44
37,33
20,04
30,82
20,07
21,83
23,40
28,04
24,82
18. Dvorce 9 18,52TA---
18,52
---
NP
--
19. Nová Ves pod Pleší 6 18,61PB-----
18,61
----
20. Chotčiny 2 23,56TA-
23,56
-
40,72
------
21. * Kňovice 1 29,30-------
29,30
---
-. Třemošnice 1 29,76BN---------
29,76
-. Nesměřice 1 35,70KH-----
35,70
----
-. Střezimíř B 1 63,24BN------
63,24
---
-. Lešany 1 MSBN--
MS
-------
26. nerozlišeno 0 17,00---
17,00
-------


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: