Daměnice 2018 - denní soutěž

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice Špona BN 14,44 14,44 14,16
2.  Jankov BN 14,45 14,44 14,45
3.  Střezimíř Kohouti BN 15,10 15,10 14,99
4.  Křížkový Újezdec PH 15,11 15,07 15,11
5.  Sedlčany PB 15,12 15,12 14,52
6.  Ctiboř BN 15,24 15,24 15,15
7.  Makov TA 15,28 14,98 15,28
8.  Malovice BN 15,29 14,97 15,29
9.  Drahňovice BN 15,34 15,34 14,63
10.  Hlubyně PB 15,34 14,72 15,34
11.  Dalovy BN 15,76 15,76 14,97
12.  Chmelná BN 15,96 15,96 15,67
13.  Odlochovice BN 16,09 15,78 16,09
14.  Radětice PB 16,25 14,39 16,25
15.  Chářovice B BN 16,29 16,29 15,34
16.  Radošovice BN 16,31 16,31 15,42
17.  Tomice BN 16,51 15,93 16,51
18.  Daměnice BN 16,55 16,17 16,55
19.  Buková PB 16,61 16,61 14,56
20.  Křivsoudov BN 16,61 15,73 16,61
21.  Chlum BN 17,22 17,22 16,91
22.  Přibyšice BN 17,29 17,29 17,02
23.  Šebířov TA 17,59 17,59 17,20
24.  Načeradec BN 18,86 18,75 18,86
25.  Moraveč TA 20,12 20,12 19,74
26.  Březnice PB 21,71 21,71 21,20
27.  Čechtice BN 23,97 20,14 23,97

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice BN 17,86 17,86 17,44
2.  Zdislavice BN 18,50 18,50 17,25
3.  Malovice BN 18,89 18,47 18,89
4.  Chlum BN 18,94 18,30 18,94
5.  Všechlapy BN 19,30 19,30 19,05
6.  Ratměřice BN 20,67 20,67 19,05
7.  Načeradec BN 21,16 21,16 20,24
8.  Louňovice pod Blaníkem BN 21,58 21,58 21,21
9.  Tomice BN 21,66 21,66 19,98
10.  Moraveč TA 22,01 21,68 22,01
11.  Dalovy BN 23,82 23,82 18,51
12.  Šebířov TA 37,22 37,22 33,81
12000.  Rožmitál pod Třemšínem PB - - 26,92
12000.  Čechtice BN - - -

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalovy Rennotor BN 21,52 21,52 21,26
2. Miřetice BN 22,71 22,71 20,29
3. Netvořice BN 24,45 23,72 24,45

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - Martomice -17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Radošovice BN19,8819,9419,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře