Daměnice 2019 - 3. kolo Benešovské hasičské ligy

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2019 12:30
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  724342011
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tomice BN 15,04 15,04 14,63
2.  Skrýchov u Malšic TA 15,15 14,62 15,15
3.  Jesenice PB 15,41 15,41 14,74
4.  Drahňovice BN 15,53 15,53 15,17
5.  Nahoruby BN 15,65 15,65 15,19
6.  Daměnice BN 15,71 15,71 14,96
7.  Starosedlský Hrádek PB 15,75 14,98 15,75
8.  Malovice BN 15,83 15,83 15,74
9.  Načeradec BN 15,89 15,89 15,76
10.  Chmelná BN 15,97 15,97 15,74
11.  Makov TA 16,13 15,93 16,13
12.  Chářovice B BN 16,36 16,36 16,23
13.  Radošovice BN 16,51 15,55 16,51
14.  Odlochovice BN 17,21 17,21 17,12
15.  Ctiboř BN 17,22 17,22 15,41
16.  Šebířov TA 17,61 17,57 17,61
17.  Křivsoudov BN 18,09 16,26 18,09
18.  Chářovice Špona BN 18,48 14,55 18,48
19.  Křížkový Újezdec PH 16,25 18,72 16,25
20.  Miřetice (PS12) BN 21,05 21,05 20,10
21.  Dalovy (PS12) BN 21,52 21,40 21,52
22.  Moraveč TA 21,64 21,64 20,15
23.  Chotčiny (PS12) TA 22,97 22,41 22,97
24.  Čechtice BN 32,61 32,61 28,46
99999.  Břežany BN NP 23,35 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Martomice - 17,97 17,97 17,93
2.  Makov TA 18,06 18,06 17,21
3.  Radošovice BN 19,94 19,88 19,94
4.  Dalovy BN 20,18 20,18 19,30
5.  Ratměřice BN 20,45 18,58 20,45
6.  Daměnice BN 21,27 21,27 17,27
7.  Louňovice pod Blaníkem A BN 26,28 26,28 18,89
8.  Šebířov TA 32,25 32,25 19,94
9.  Chotčiny (PS12) TA 35,20 27,12 35,20
10.  Chlum BN 36,78 34,57 36,78
11.  Moraveč TA 38,37 38,37 35,94
99999.  Malovice BN NP 17,09 NP
99999.  Zdislavice BN NP NP 19,11
99999.  Načeradec BN NP 20,89 21,26

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Miřetice PS12 BN 21,05 21,05 20,10
2. Dalovy Rennotor PS12 BN 21,52 21,40 21,52
3. Chotčiny PS12 TA 22,97 22,41 22,97

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chlum BN17,3816,8317,382020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malovice BN16,9917,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - Martomice -17,5417,7517,752020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zdislavice BN17,8717,7417,872020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. - Martomice -17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Daměnice BN18,5917,8318,592020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dalovy BN18,8217,8718,822020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře