Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Houdkovice | RK | 31,25 | 29,51 | 31,25 | |
2. | Hradec Králové Plačice | HK | 30,86 | 30,50 | 30,86 | |
3. | Sněžné | RK | 31,31 | 31,31 | 29,64 | |
4. | Třebešov | RK | 32,08 | 32,08 | 30,26 | |
5. | Dubenec B | TU | 32,35 | 32,35 | 29,99 | |
6. | Řešetova Lhota | NA | 33,58 | 32,11 | 33,58 | |
7. | Lukavice | RK | 34,45 | 31,27 | 34,45 | |
8. | Zálší | UO | 36,09 | 36,09 | 32,62 | |
9. | * Lanžov | - | 37,10 | 37,10 | 36,05 | |
10. | Havlovice | TU | 37,47 | 37,47 | 36,86 | |
11. | Tutleky | RK | 38,29 | 38,29 | 31,49 | |
12. | Vrbice | RK | 39,27 | 28,26 | 39,27 | |
13. | * Miletín | - | 39,73 | 39,73 | 36,05 | |
14. | Dlouhoňovice | UO | 41,73 | 34,93 | 41,73 | |
15. | Kostelec nad Orlicí | RK | 41,97 | 38,97 | 41,97 | |
16. | * Křovice | - | 44,87 | 44,87 | 42,98 | |
17. | * Doudleby nad Orlicí | - | 60,74 | 59,54 | 60,74 | |
18. | Bystré | RK | 61,21 | 43,64 | 61,21 | |
19. | * Roveň B | - | 74,33 | 66,63 | 74,33 | |
20. | Česká Rybná | UO | NP | - | - | |
20. | Lanškroun | UO | NP | - | - | |
20. | * Studnice | - | NP | - | - | |
20. | * Roveň A | - | NP | - | - | |
20. | Bošín | UO | NP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vrbice | RK | 32,50 | 32,50 | 29,60 | |
2. | Mistrovice | UO | 31,87 | 29,99 | 31,87 | |
2. | Tutleky | RK | 44,83 | 43,42 | 44,83 | |
3. | Houdkovice | RK | 31,87 | 29,99 | 31,87 | |
4. | * Lanžov | - | 32,58 | 32,58 | 30,27 | |
5. | Očelice | RK | 35,40 | 35,33 | 35,40 | |
6. | * Jílovice | - | 39,65 | 36,64 | 39,65 | |
6. | Jílovice | RK | 39,65 | 36,64 | 39,65 | |
7. | * Chábory A | - | 42,67 | 38,73 | 42,67 | |
9. | * Chábory B | - | 47,53 | 47,53 | 43,01 | |
11. | Častolovice Čestice | RK | 81,19 | 76,31 | 81,19 | |
12. | Olešnice v Orlických horách | RK | NP | - | - | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Houdkovice | RK | 27,95 | 27,95 | 27,38 | |
2. | Hradec Králové Plačice | HK | 31,31 | 29,25 | 31,31 | |
3. | Sněžné | RK | 31,07 | 31,07 | 30,80 | |
4. | Třebešov | RK | 34,53 | 32,96 | 34,53 | |
5. | Dubenec B | TU | 39,65 | 27,30 | 39,65 | |
6. | Řešetova Lhota | NA | 36,42 | 36,42 | 30,34 | |
7. | Lukavice | RK | 43,86 | 43,54 | 43,86 | |
8. | Zálší | UO | NP | - | - | |
9. | * Lanžov | - | 46,73 | 46,73 | 46,35 | |
10. | Havlovice | TU | 38,91 | 37,79 | 38,91 | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vrbice | RK | 30,22 | 30,22 | 29,68 | |
2. | Mistrovice | UO | 31,46 | 28,27 | 31,46 | |
3. | Houdkovice | RK | 32,24 | 32,24 | 28,77 | |
4. | * Lanžov | - | 35,06 | 34,31 | 35,06 | |
5. | Očelice | RK | 36,06 | 36,06 | 35,39 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře