Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 18. 08. 2016 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO | - | 15,12 | 15,12 | NP | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Nikolai VASILCHENKO | - | 15,34 | 15,83 | 15,34 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA | - | 15,38 | 15,38 | NP | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH | - | 15,51 | 15,51 | 17,09 | |
5. | Russia ( Rusko ) Vyacheslav NAUMENKO | - | 15,55 | 23,14 | 15,55 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH | - | 15,59 | 15,59 | 25,47 | |
7. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK | - | 15,68 | 15,76 | 15,68 | |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI | - | 15,69 | 15,69 | NP | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita CHEREPKO | - | 15,71 | 15,77 | 15,71 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Arsen IPIIEV | - | 15,76 | 15,76 | NP | |
11. | Belarus ( Bělorusko ) Maxim SHAPOREV | - | 15,77 | 15,77 | NP | |
12. | Russia ( Rusko ) Andrei KORNILOV | - | 15,81 | 15,89 | 15,81 | |
13. | Russia ( Rusko ) Sergey GURCHENKOV | - | 15,84 | 15,84 | NP | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii PRYSIAZHENKO | - | 15,84 | 15,89 | 15,84 | |
15. | Ukraine ( Ukrajina ) Andrii AVRAMENKO | - | 15,84 | 15,84 | NP | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Andrii PRYSIAZHENKO | - | 15,85 | 19,67 | 15,85 | |
17. | Czech ( Česko ) A Jakub PĚKNÝ | - | 15,87 | 19,20 | 15,87 | |
18. | Russia ( Rusko ) Aramis NIGAMATULLIN | - | 15,88 | 20,96 | 15,88 | |
19. | Czech ( Česko ) A Jakub PAULÍČEK | - | 15,89 | 15,89 | 15,92 | |
20. | Czech ( Česko ) B Václav DIVOŠ | - | 15,91 | 16,12 | 15,91 | |
21. | Ukraine ( Ukrajina ) Vadym LUCHYNSKYI | - | 15,92 | 15,92 | 20,14 | |
22. | Czech ( Česko ) A František KUNOVSKY | - | 15,93 | 16,23 | 15,93 | |
23. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Konstantin BOCHAROV | - | 16,02 | 17,10 | 16,02 | |
24. | Russia ( Rusko ) Constantine KURGANSKI | - | 16,07 | 16,07 | NP | |
25. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Vakhijan KAZAKBAYEV | - | 16,09 | NP | 16,09 | |
26. | Czech ( Česko ) A Milan NETRVAL | - | 16,15 | 16,15 | NP | |
27. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Miras DUISEKOV | - | 16,16 | 16,50 | 16,16 | |
28. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitriy AGAFONOV | - | 16,18 | 16,18 | NP | |
29. | Ukraine ( Ukrajina ) Yevhen BELCHENKO | - | 16,19 | 16,19 | NP | |
30. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ruslan SALIEV | - | 16,20 | NP | 16,20 | |
31. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Yeraly ABZALOV | - | 16,29 | 16,29 | NP | |
32. | Czech ( Česko ) B Jan ZHŘÍVAL | - | 16,35 | 19,74 | 16,35 | |
33. | Czech ( Česko ) A Kamil BEZRUČ | - | 16,40 | 16,40 | NP | |
34. | Czech ( Česko ) B Jirí ŠKODNÝ | - | 16,44 | 16,44 | 20,97 | |
35. | Czech ( Česko ) A David DOPIRÁK | - | 16,51 | 21,34 | 16,51 | |
36. | Czech ( Česko ) B Dominik SOUKUP | - | 16,67 | 16,67 | 23,05 | |
37. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Nikolay BUTORIN | - | 16,73 | 16,73 | NP | |
38. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Sanjar TADJIBAEV | - | 16,76 | 16,76 | NP | |
39. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Marat SALIKOV | - | 16,81 | 17,15 | 16,81 | |
40. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abbos SHARIPOV | - | 16,83 | 16,83 | NP | |
41. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Polat URAZBAEV | - | 16,91 | NP | 16,91 | |
42. | Slovakia ( Slovensko ) Viliam STINCHIK | - | 16,94 | 16,94 | NP | |
43. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Otabek OTAKHONOV | - | 17,01 | 17,01 | NP | |
44. | Germany ( Německo ) Tommy PAULICK | - | 17,07 | 19,94 | 17,07 | |
45. | Slovakia ( Slovensko ) Marian RERKO | - | 17,14 | 17,81 | 17,14 | |
46. | Slovakia ( Slovensko ) Miroslav SHARY | - | 17,20 | 18,17 | 17,20 | |
47. | Slovakia ( Slovensko ) Jakub PAVELKA | - | 17,20 | 17,60 | 17,20 | |
48. | Germany ( Německo ) Tom GEHLERT | - | 17,28 | 17,70 | 17,28 | |
49. | Bulgaria ( Bulharsko ) Plamen PISKOV | - | 17,30 | 17,30 | NP | |
50. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ilyas RIZVANOV | - | 17,32 | NP | 17,32 | |
51. | Bulgaria ( Bulharsko ) Miroslav EFTIMOV | - | 17,34 | 17,57 | 17,34 | |
52. | Germany ( Německo ) Sebastian THAOLE | - | 17,34 | 17,34 | NP | |
53. | Bulgaria ( Bulharsko ) Georgi GEORGIEV | - | 17,38 | 17,38 | 17,82 | |
54. | Austria ( Rakousko ) Thomas MAIRINGER | - | 17,38 | 17,38 | 21,74 | |
55. | Germany ( Německo ) Eric FREY | - | 17,44 | 17,44 | NP | |
56. | Germany ( Německo ) Marian LAUE | - | 17,50 | 18,47 | 17,50 | |
57. | Slovakia ( Slovensko ) Lubomir LORINCHIK | - | 17,57 | 17,57 | NP | |
58. | Germany ( Německo ) Klaus KEOSTER | - | 17,57 | 17,57 | NP | |
59. | Slovakia ( Slovensko ) David GOLDMAN | - | 17,58 | 17,58 | NP | |
60. | Germany ( Německo ) Christian PATZOLD | - | 17,58 | NP | 17,58 | |
61. | Bulgaria ( Bulharsko ) Hristiyan HRISTOV | - | 17,58 | 17,75 | 17,58 | |
62. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail KOSTOV | - | 17,60 | 17,60 | NP | |
63. | Romania ( Rumunsko ) Andrei OPREA | - | 17,70 | 17,70 | NP | |
64. | Bulgaria ( Bulharsko ) Angel GROZDANOV | - | 17,71 | NP | 17,71 | |
65. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abdulaziz RACHIMOV | - | 17,74 | 17,74 | NP | |
66. | Germany ( Německo ) Maik ENDEMANN | - | 17,81 | 18,88 | 17,81 | |
67. | Romania ( Rumunsko ) Cezar PAVEL | - | 17,83 | 18,11 | 17,83 | |
68. | Romania ( Rumunsko ) Gelu KUZSTIBCHU | - | 17,94 | 17,94 | NP | |
69. | Croatia ( Chorvatsko ) Luka ZIVKO | - | 17,99 | 17,99 | NP | |
70. | Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubomir LYUBENOV | - | 18,14 | 18,14 | 21,30 | |
71. | Austria ( Rakousko ) Philipp PREUNDLER | - | 18,16 | 18,35 | 18,16 | |
72. | Romania ( Rumunsko ) Razvan MIRON | - | 18,26 | NP | 18,26 | |
73. | Romania ( Rumunsko ) Georgian IONITA | - | 18,30 | 20,24 | 18,30 | |
74. | Romania ( Rumunsko ) Marian VARBAN | - | 18,45 | 18,45 | NP | |
75. | Bulgaria ( Bulharsko ) Marin MARINOV | - | 18,53 | 18,53 | 18,88 | |
76. | Turkey ( Turecko ) Erkan OZCHELIK | - | 18,77 | 18,77 | NP | |
77. | Turkey ( Turecko ) Emin SEZGIN | - | 18,90 | 18,93 | 18,90 | |
78. | Romania ( Rumunsko ) Cristian OPREAN | - | 18,91 | 18,91 | NP | |
79. | Turkey ( Turecko ) Ahmet OZMEN | - | 19,21 | 19,37 | 19,21 | |
80. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry DUBITSKY | - | 19,39 | 19,40 | 19,39 | |
81. | Belarus ( Bělorusko ) Anton TARASEVICH | - | 19,63 | 19,63 | 22,32 | |
82. | Austria ( Rakousko ) Roland PICHLER | - | 19,75 | 19,75 | NP | |
83. | Turkey ( Turecko ) Muratchan CEVIZ | - | 19,78 | 20,21 | 19,78 | |
84. | Turkey ( Turecko ) Ugur DALMIS | - | 19,82 | 20,07 | 19,82 | |
85. | Austria ( Rakousko ) Thomas PREUNDLER | - | 19,93 | 19,93 | NP | |
86. | Czech ( Česko ) B Stanislav PAULÍČEK | - | 20,14 | 20,14 | 22,27 | |
87. | Czech ( Česko ) B Petr GRASSL | - | 20,41 | 20,41 | NP | |
88. | Russia ( Rusko ) Evgeny YANDROSHEVICH | - | 20,57 | 20,57 | NP | |
89. | Turkey ( Turecko ) Ahmet IRMEK | - | 20,68 | 21,49 | 20,68 | |
90. | Slovakia ( Slovensko ) Peter VITKO | - | 20,73 | 20,73 | NP | |
91. | Czech ( Česko ) A Pavel KRPEC | - | 20,97 | 20,97 | NP | |
92. | Czech ( Česko ) B Lukáš KROUPA | - | 21,17 | 21,17 | 24,92 | |
93. | Turkey ( Turecko ) Ismail ATA | - | 22,00 | 22,00 | NP | |
94. | Slovakia ( Slovensko ) David KALUZNIK | - | 22,92 | NP | 22,92 | |
95. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Yerzhan SHARIPKHANOV | - | 23,11 | 23,11 | NP | |
96. | Croatia ( Chorvatsko ) Roko KRANJCHEC | - | 23,32 | 23,32 | NP | |
97. | Czech ( Česko ) B Radek CHMELA | - | 23,91 | 23,91 | NP | |
98. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylzat ILYASSOV | - | 24,49 | NP | 24,49 | |
99. | Turkey ( Turecko ) Chagri COMAK | - | 25,31 | 25,31 | NP | |
100. | Romania ( Rumunsko ) Petronel LAZARESCU | - | NP | NP | NP | |
100. | Austria ( Rakousko ) Michael HOCHRAINER | - | NP | NP | NP | |
100. | Czech ( Česko ) A Martin LIDMILA | - | NP | NP | NP | |
100. | Austria ( Rakousko ) Thomas REISENBERGER | - | NP | NP | NP | |
100. | Russia ( Rusko ) Stanislav TITORENKO | - | NP | NP | NP | |
100. | Austria ( Rakousko ) Christian HUBER | - | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA | - | 16,18 | 16,52 | 16,18 | |
2. | Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA | - | 16,27 | NP | 16,27 | |
3. | Czech ( Česko ) A Šárka JIROUŠOVÁ | - | 16,35 | 18,36 | 16,35 | |
4. | Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA | - | 16,48 | 16,88 | 16,48 | |
5. | Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA | - | 16,50 | 16,63 | 16,50 | |
6. | Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA | - | 16,55 | 16,71 | 16,55 | |
7. | Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA | - | 16,63 | 16,63 | NP | |
8. | Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA | - | 16,66 | 16,66 | 17,17 | |
9. | Czech ( Česko ) A Kamila BARTOŠKOVÁ | - | 16,94 | 16,94 | NP | |
10. | Czech ( Česko ) A Lucie HIRMEROVÁ | - | 16,95 | 17,37 | 16,95 | |
11. | Czech ( Česko ) A Monika MAREŠOVÁ | - | 17,03 | 17,12 | 17,03 | |
12. | Russia ( Rusko ) Elsa ABUBAKIROVA | - | 17,05 | 17,05 | NP | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA | - | 17,09 | 17,84 | 17,09 | |
14. | Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA | - | 17,12 | 17,12 | 17,35 | |
15. | Czech ( Česko ) B Martina PEKROVÁ | - | 17,26 | 17,50 | 17,26 | |
16. | Czech ( Česko ) A Markéta MARKOVÁ | - | 17,28 | NP | 17,28 | |
16. | Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO | - | 17,28 | 17,99 | 17,28 | |
18. | Czech ( Česko ) B Natalie HONCŮ | - | 17,50 | 17,63 | 17,50 | |
19. | Czech ( Česko ) A Barbora ŠUBRTOVÁ | - | 17,52 | 24,15 | 17,52 | |
20. | Czech ( Česko ) B Dominika CALTOVÁ | - | 17,57 | NP | 17,57 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Julia NOVIKOVA | - | 17,58 | 17,74 | 17,58 | |
22. | Czech ( Česko ) B Leona VAŠÍČKOVÁ | - | 17,65 | 18,19 | 17,65 | |
23. | Czech ( Česko ) B Lucie POHANKOVA | - | 17,70 | 20,68 | 17,70 | |
24. | Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO | - | 17,77 | 17,77 | 17,95 | |
25. | Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA | - | 17,99 | 17,99 | 21,74 | |
26. | Czech ( Česko ) B Hana PASTORKOVA | - | 18,06 | 18,06 | 18,34 | |
27. | Czech ( Česko ) B Dominika RUČKOVÁ | - | 18,18 | 18,25 | 18,18 | |
28. | Czech ( Česko ) B Nikola ŠKULTÉTYOVÁ | - | 18,26 | 18,77 | 18,26 | |
29. | Czech ( Česko ) A Karolina WITOSZOVÁ | - | 18,39 | 18,39 | NP | |
30. | Czech ( Česko ) A Petra CHOVANCOVÁ | - | 18,69 | 18,69 | 19,28 | |
31. | Germany ( Německo ) Anja ALDERMANN | - | 18,79 | 19,01 | 18,79 | |
32. | Germany ( Německo ) Laura WOLF | - | 18,89 | 19,59 | 18,89 | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira KRASTEVA | - | 19,12 | 19,21 | 19,12 | |
34. | Germany ( Německo ) Sindy AHNERT | - | 19,37 | 19,37 | 19,96 | |
35. | Germany ( Německo ) Stefanie WАIS | - | 19,38 | 19,72 | 19,38 | |
36. | Slovakia ( Slovensko ) Erika CHUPCOVA | - | 19,43 | 19,45 | 19,43 | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) Michaela FEDORCHAKOVA | - | 19,50 | 31,77 | 19,50 | |
38. | Germany ( Německo ) Eileen HILDEBRAND | - | 20,02 | 20,02 | NP | |
39. | Germany ( Německo ) Julia SCHMIDT | - | 20,04 | 21,64 | 20,04 | |
40. | Germany ( Německo ) Melanie MULLER | - | 20,20 | 20,56 | 20,20 | |
41. | Slovakia ( Slovensko ) Andrea TRIMLOVA | - | 20,30 | 21,12 | 20,30 | |
42. | Germany ( Německo ) Nicole NOACK | - | 20,45 | 20,45 | 22,20 | |
43. | Croatia ( Chorvatsko ) Mateia VUGRINEC | - | 21,11 | 21,96 | 21,11 | |
44. | Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA | - | 21,20 | 21,20 | NP | |
45. | Bulgaria ( Bulharsko ) Violeta KANEVA | - | 21,22 | 21,22 | NP | |
46. | Bulgaria ( Bulharsko ) Gabriela GIGOVA | - | 21,66 | 23,17 | 21,66 | |
47. | Slovakia ( Slovensko ) Anna VYSHINSKA | - | 21,67 | 22,32 | 21,67 | |
48. | Slovakia ( Slovensko ) Monika KUBOVA | - | 21,70 | 23,50 | 21,70 | |
49. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya KYUPOVA-GOSPODINOVA | - | 22,18 | 31,55 | 22,18 | |
50. | Croatia ( Chorvatsko ) Tifani BAN | - | 22,43 | 22,43 | NP | |
51. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA | - | 23,06 | NP | 23,06 | |
52. | Bulgaria ( Bulharsko ) Rumyana RAYCHEVA | - | 23,38 | 23,38 | NP | |
53. | Bulgaria ( Bulharsko ) Aylin RAFETOVA | - | 23,59 | 23,59 | NP | |
54. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana KOVACH | - | 23,92 | 23,92 | 24,85 | |
55. | Croatia ( Chorvatsko ) Jelena КRANICHE | - | 24,25 | NP | 24,25 | |
56. | Slovakia ( Slovensko ) Janka BEDNARIKOVA | - | 24,26 | 24,26 | NP | |
57. | Slovakia ( Slovensko ) Karin DARAKOVA | - | 26,73 | 27,18 | 26,73 | |
58. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana PEICH | - | 27,58 | NP | 27,58 | |
59. | Bulgaria ( Bulharsko ) Simona KAZANDJIEVA | - | 28,30 | 28,30 | 30,58 | |
60. | Croatia ( Chorvatsko ) Amalija КRANICHEC | - | NP | NP | NP | |
60. | Bulgaria ( Bulharsko ) Galya IVANOVA | - | NP | NP | NP | |
60. | Croatia ( Chorvatsko ) Jelena HORVAT | - | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech ( Česko ) A Kateřina BOROVIČKOVÁ | - | 17,99 | 17,99 | 17,99 | |
2. | Russia ( Rusko ) Diana OMAEVA | - | 18,03 | 18,03 | 23,11 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA | - | 18,13 | 18,13 | 20,06 | |
4. | Russia ( Rusko ) Valeria KUZMICHEVA | - | 18,24 | 19,51 | 18,24 | |
5. | Czech ( Česko ) A Tereza SLEZÁKOVÁ | - | 18,37 | 18,37 | 18,39 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK | - | 18,39 | 18,39 | NP | |
7. | Czech ( Česko ) B Štěpánka BŘEZINOVÁ | - | 19,62 | 19,62 | 25,25 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO | - | 20,03 | NP | 20,03 | |
9. | Czech ( Česko ) B Lenka NOVÁKOVÁ | - | 20,07 | 20,07 | 21,55 | |
10. | Czech ( Česko ) A Apolena KASALOVÁ | - | 20,84 | 20,84 | 38,22 | |
11. | Slovakia ( Slovensko ) Radka ČERVENKOVA | - | 20,95 | 20,95 | 22,83 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Kristína POSPÍŠILOVA | - | 22,13 | 22,13 | 22,27 | |
13. | Russia ( Rusko ) Anastasia SHALNOVA | - | 22,17 | 22,17 | 22,98 | |
14. | Croatia ( Chorvatsko ) Enna TRUPKOVICH | - | 23,03 | 38,85 | 23,03 | |
15. | Croatia ( Chorvatsko ) Anabella POKRIVACH | - | 23,49 | 23,49 | NP | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Katarina DOBRANICH | - | 24,59 | 28,63 | 24,59 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ | - | 17,44 | 17,44 | NP | |
2. | Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ | - | 17,51 | 17,51 | 26,15 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI | - | 17,89 | 17,89 | NP | |
4. | Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ | - | 17,90 | 18,58 | 17,90 | |
5. | Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO | - | 17,98 | 17,98 | 19,00 | |
6. | Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ | - | 18,01 | 22,73 | 18,01 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK | - | 18,40 | 18,40 | 18,66 | |
8. | Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ | - | 18,43 | 18,59 | 18,43 | |
9. | Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA | - | 19,06 | NP | 19,06 | |
10. | Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO | - | 19,30 | 21,76 | 19,30 | |
11. | Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA | - | 19,69 | 27,25 | 19,69 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Barbora ČUBOVÁ | - | 19,87 | 20,44 | 19,87 | |
13. | Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ | - | 20,25 | 20,25 | 21,89 | |
14. | Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ | - | 20,96 | 20,96 | NP | |
15. | Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK | - | 21,89 | 21,89 | 22,32 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI | - | 24,00 | 25,38 | 24,00 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC | - | 24,87 | 30,89 | 24,87 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA | - | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anna STARODYMOVA | - | 16,53 | 16,74 | 16,53 | |
2. | Russia ( Rusko ) Anastasia ROMANOVA | - | 16,73 | 17,07 | 16,73 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Ekaterina BOGDANOVA | - | 17,03 | 17,22 | 17,03 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Tatiana YATSKOVETS | - | 17,12 | 17,12 | - | |
5. | Russia ( Rusko ) Anastasia ABRAMOVA | - | 17,22 | 17,78 | 17,22 | |
6. | Czech ( Česko ) A Lucie TŮMOVÁ | - | 17,43 | 18,24 | 17,43 | |
7. | Czech ( Česko ) B Jana DIPOLDOVÁ | - | 17,61 | 22,73 | 17,61 | |
8. | Czech ( Česko ) A Dominika KLVAŇOVÁ | - | 17,88 | 17,88 | 19,01 | |
9. | Czech ( Česko ) B Zuzana ŽEMŽULOVÁ | - | 18,07 | 18,31 | 18,07 | |
10. | Slovakia ( Slovensko ) Michaela MAXIMOVA | - | 18,24 | 24,81 | 18,24 | |
11. | Czech ( Česko ) B Sandra ČERVINKOVÁ | - | 18,43 | 18,43 | 22,92 | |
12. | Czech ( Česko ) A Kateřina VEBROVÁ | - | 18,69 | 18,69 | 20,08 | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Elena PRISHCHEPOVA | - | 18,99 | 18,99 | 22,83 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Lenka NAGYOVA | - | 19,75 | 22,55 | 19,75 | |
15. | Slovakia ( Slovensko ) Dominika OSTROCHOVSKA | - | 20,12 | 32,88 | 20,12 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Magdalena DOLEZAI | - | 21,45 | 21,45 | 24,53 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Lea VUGRINETS | - | 21,82 | 21,87 | 21,82 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anton MASLOV | - | 17,15 | 17,15 | 23,68 | |
2. | Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK | - | 17,21 | 17,78 | 17,21 | |
2. | Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ | - | 17,21 | 17,53 | 17,21 | |
4. | Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN | - | 17,28 | 19,29 | 17,28 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI | - | 17,41 | 17,41 | NP | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO | - | 17,54 | NP | 17,54 | |
7. | Russia ( Rusko ) Gregory SIUTKIN | - | 17,62 | 19,16 | 17,62 | |
8. | Czech ( Česko ) A Jan ŠVÁB | - | 18,15 | 18,15 | 26,27 | |
9. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Roman ANDRYUCHSENKO | - | 18,60 | 18,60 | 20,34 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Dmytro KUZMIAK | - | 18,95 | 18,95 | NP | |
11. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii SHCHERBIAK | - | 18,99 | NP | 18,99 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV | - | 19,09 | 19,09 | NP | |
13. | Czech ( Česko ) B Vojtěch KOTRLÝ | - | 19,16 | 19,16 | 25,15 | |
13. | Czech ( Česko ) A Jiří ČERVINKA | - | 19,16 | 19,16 | 21,96 | |
15. | Czech ( Česko ) B Dominik DOKULIL | - | 19,19 | 19,19 | 20,83 | |
16. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ilya YERSHOV | - | 19,35 | 19,82 | 19,35 | |
17. | Czech ( Česko ) B Martin HOLČÁK | - | 19,46 | 19,46 | NP | |
18. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii DUBOVYK | - | 19,82 | 30,52 | 19,82 | |
19. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Artem VOLYNSKIY | - | 20,28 | NP | 20,28 | |
20. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail STAROVOYTOV | - | 20,53 | 22,72 | 20,53 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Paulius VERSHNICKAS | - | 21,35 | 32,82 | 21,35 | |
22. | Slovakia ( Slovensko ) Filip DRAVECKÝ | - | 21,77 | 99,99 | 21,77 | |
23. | Lithuania ( Litva ) Simonas МMEDZEVICHIUS | - | 21,84 | 21,84 | 27,50 | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Matúš FRANKOVSKY | - | 23,56 | 23,56 | 29,89 | |
25. | Slovakia ( Slovensko ) Radoslav NAGY | - | 25,20 | NP | 25,20 | |
26. | Lithuania ( Litva ) Edgaras KIVILIUS | - | 25,78 | 25,78 | 26,20 | |
27. | Latvia ( Lotyšsko ) Artur BULATOV | - | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO | - | 16,33 | 16,33 | 17,43 | |
2. | Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV | - | 16,37 | 16,37 | NP | |
3. | Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA | - | 16,38 | 17,04 | 16,38 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO | - | 16,57 | 19,02 | 16,57 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK | - | 16,61 | 25,14 | 16,61 | |
6. | Czech ( Česko ) A Lukáš MÍKA | - | 16,72 | 19,67 | 16,72 | |
7. | Russia ( Rusko ) Haidar BAYAZITOV | - | 16,90 | 17,36 | 16,90 | |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan DEMIANCNUK | - | 17,09 | 21,39 | 17,09 | |
9. | Czech ( Česko ) B Jiří VOLEJNÍK | - | 17,10 | 21,26 | 17,10 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan KOSMYNKA | - | 17,11 | 17,52 | 17,11 | |
11. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK | - | 17,14 | 99,99 | 17,14 | |
12. | Czech ( Česko ) B Mirek MUSIOL | - | 17,18 | 17,42 | 17,18 | |
13. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail ANTONIUK | - | 17,26 | 18,59 | 17,26 | |
14. | Czech ( Česko ) B Patrik LINHART | - | 17,31 | 17,31 | NP | |
15. | Czech ( Česko ) A David STANĚK | - | 17,37 | 19,49 | 17,37 | |
16. | Lithuania ( Litva ) Zilvinas MILASHAUSKAS | - | 17,49 | NP | 17,49 | |
17. | Russia ( Rusko ) Andrei KLIMOVICH | - | 17,71 | 17,71 | NP | |
18. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Valentin MESHKOV | - | 17,77 | 20,65 | 17,77 | |
19. | Slovakia ( Slovensko ) Marian LORINC | - | 17,78 | 17,78 | 99,99 | |
20. | Latvia ( Lotyšsko ) Roman TROFIMOVICH | - | 17,99 | 35,29 | 17,99 | |
21. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita LAPIN | - | 18,32 | 19,59 | 18,32 | |
22. | Lithuania ( Litva ) Gediminas TAMUSHAITIS | - | 18,36 | 18,58 | 18,36 | |
23. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ansar SHAMSHOLLAYEV | - | 18,47 | 18,47 | NP | |
24. | Lithuania ( Litva ) Eismantas KAUBRIS | - | 18,59 | 19,84 | 18,59 | |
25. | Slovakia ( Slovensko ) Marek ŠVAJKA | - | 19,00 | 19,00 | 20,48 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel BUCHAK | - | 19,82 | 21,75 | 19,82 | |
27. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Rakhat ANVARBEK | - | 20,73 | 20,73 | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Alexey RODIN | - | 15,53 | 16,09 | 15,53 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY | - | 15,77 | 18,26 | 15,77 | |
3. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV | - | 16,12 | 16,76 | 16,12 | |
4. | Czech ( Česko ) A Marek PETEREK | - | 16,13 | 16,75 | 16,13 | |
5. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Daniil PUZIKOV | - | 16,16 | 16,16 | NP | |
6. | Czech ( Česko ) A Daniel KLVAŇA | - | 16,39 | 16,39 | NP | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV | - | 16,50 | 16,84 | 16,50 | |
8. | Czech ( Česko ) A Vojtech KLENKA | - | 16,58 | 16,58 | NP | |
9. | Czech ( Česko ) B Michal KRUPKA | - | 16,75 | 17,19 | 16,75 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO | - | 16,82 | 16,82 | NP | |
11. | Czech ( Česko ) B Michal LEJSKA | - | 16,98 | 17,17 | 16,98 | |
12. | Czech ( Česko ) B Adam BARTOŇ | - | 17,09 | 17,09 | NP | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Richard BUJNA | - | 17,32 | 99,99 | 17,32 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleh KOZUBAL | - | 17,83 | 18,26 | 17,83 | |
15. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita KITOK | - | 18,10 | 19,04 | 18,10 | |
16. | Latvia ( Lotyšsko ) Guntars LINDE | - | 18,43 | 18,43 | 19,06 | |
17. | Latvia ( Lotyšsko ) Davis BIKSONS | - | 18,52 | 18,76 | 18,52 | |
18. | Russia ( Rusko ) Denis VALIEV | - | 18,87 | 27,97 | 18,87 | |
19. | Russia ( Rusko ) Vitaly PROSKURNYA | - | 19,12 | 19,12 | 30,04 | |
20. | Lithuania ( Litva ) Bernotas NORMANTAS | - | 19,21 | NP | 19,21 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Ovidijus BERTULIS | - | 19,45 | 19,45 | NP | |
21. | Slovakia ( Slovensko ) Ondrej PORADA | - | 19,45 | 19,45 | NP | |
23. | Ukraine ( Ukrajina ) Daniil VIESIELOV | - | 19,69 | 19,69 | 20,85 | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER | - | 19,84 | NP | 19,84 | |
25. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Maksat ROMANOV | - | 19,96 | 19,96 | NP | |
26. | Lithuania ( Litva ) Dmitrij KOLODYNSKIJ | - | 19,97 | 19,97 | 20,19 | |
27. | Ukraine ( Ukrajina ) Vladislav BLONSKIY | - | 21,00 | 21,00 | 24,27 | |
28. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stoyan UZUNOV | - | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 4, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO | - | 15,07 | - | - | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA | - | 15,82 | - | - | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH | - | 16,19 | - | - | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH | - | 19,11 | - | - | |
5. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK | - | 19,64 | - | - | |
6. | Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI | - | 28,46 | - | - | |
7. | Russia ( Rusko ) Vyacheslav NAUMENKO | - | NP | - | - | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Nikolai VASILCHENKO | - | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 4, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA | - | 15,99 | - | - | |
2. | Czech ( Česko ) Šárka JIROUŠOVÁ | - | 16,14 | - | - | |
3. | Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA | - | 16,55 | - | - | |
4. | Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA | - | 16,84 | - | - | |
5. | Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA | - | 18,04 | - | - | |
6. | Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA | - | 20,27 | - | - | |
7. | Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA | - | NP | - | - | |
7. | Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA | - | NP | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 5, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO | - | 14,83 | - | - | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA | - | 15,20 | - | - | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH | - | 16,35 | - | - | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH | - | 16,96 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 5, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA | - | 15,85 | - | - | |
2. | Czech ( Česko ) Šárka JIROUŠOVÁ | - | 16,03 | - | - | |
3. | Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA | - | 16,27 | - | - | |
4. | Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA | - | 16,35 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN | - | 17,02 | - | - | |
2. | Russia ( Rusko ) Anton MASLOV | - | 17,30 | - | - | |
3. | Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ | - | 20,08 | - | - | |
4. | Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK | - | 20,87 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO | - | 16,81 | - | - | |
2. | Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA | - | 16,94 | - | - | |
3. | Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV | - | 18,19 | - | - | |
4. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO | - | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Alexey RODIN | - | 19,47 | - | - | |
2. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV | - | 19,55 | - | - | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY | - | 21,83 | - | - | |
4. | Czech ( Česko ) A Marek PETEREK | - | 22,79 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře