Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/hasicizdubu/ |
Kdy: | 29. 08. 2020 20:15 |
Kontakt: | Barbora Paráková |
Telefon: | 775658611 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Barbora Paráková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nenakonice | OL | 15,73 | 14,97 | 15,73 | |
2. | Velká Bystřice | OL | 15,93 | 15,56 | 15,93 | |
3. | Čechy pod Kosířem | PV | 16,03 | 16,03 | 15,71 | |
4. | Otinoves | PV | 16,07 | 16,07 | 15,77 | |
5. | Kokory | PR | 16,74 | 16,00 | 16,74 | |
6. | Přáslavice | OL | 17,04 | 16,26 | 17,04 | |
7. | Radíkov | OL | 17,62 | 16,45 | 17,62 | |
8. | Šumvald TOP | OL | 17,91 | 17,91 | 17,03 | |
9. | Hostěrádky-Rešov | VY | 18,20 | 18,20 | 16,06 | |
10. | Chropyně | KM | 18,30 | 18,30 | 18,08 | |
11. | Želeč | PV | 18,51 | 18,51 | 16,70 | |
12. | Olšany u Prostějova | PV | 19,42 | 19,42 | 19,21 | |
13. | Ratiboř | VS | 19,47 | 14,59 | 19,47 | |
14. | Těšetice Ratašice | OL | 19,61 | 19,61 | 18,30 | |
15. | Domamyslice | PV | 21,61 | 21,61 | 19,69 | |
16. | Grygov | OL | 21,62 | 21,06 | 21,62 | |
17. | Zborovice | KM | 22,98 | 22,44 | 22,98 | |
18. | Blatec | OL | 25,05 | 23,97 | 25,05 | |
19. | Seloutky | PV | 25,93 | 22,81 | 25,93 | |
20. | Křenovice | VY | 26,67 | 15,86 | 26,67 | |
21. | Majetín | OL | 28,97 | 28,97 | 27,01 | |
22. | Křenovice | PR | NP | NP | NP | |
22. | Velká (Hranice III) | PR | NP | NP | NP | |
22. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | |
22. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | |
22. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
22. | Krasice - Prostějov | PV | NP | NP | NP | |
22. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | |
22. | Náměšť na Hané | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňovice | OL | 18,79 | 18,79 | 17,08 | |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 19,17 | 19,17 | 18,92 | |
3. | Náměšť na Hané | OL | 20,39 | 18,74 | 20,39 | |
4. | Přáslavice | OL | 20,48 | 18,97 | 20,48 | |
5. | Nenakonice | OL | 20,58 | 19,93 | 20,58 | |
6. | Hlubočky | OL | 22,63 | 23,07 | 22,63 | |
7. | Blatec | OL | 24,56 | 24,56 | 19,81 | |
8. | Čechy pod Kosířem | PV | 31,69 | 31,69 | 30,53 | |
9. | Dub nad Moravou | OL | 35,73 | 17,58 | 35,73 | |
10. | Nětčice | KM | 38,13 | 37,19 | 38,13 | |
11. | Olšovec | PR | 46,40 | 46,40 | 45,83 | |
12. | Křenovice | VY | NP | NP | NP | |
12. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | |
12. | Velká Bystřice | OL | NP | NP | NP | |
12. | Želeč | PV | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šumvald | OL | 16,19 | 16,58 | 16,58 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Velký Týnec | OL | 16,25 | 16,79 | 16,79 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Hoštice | KM | 16,56 | 16,82 | 16,82 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Nenakonice | OL | 15,41 | 17,84 | 17,84 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Chvalnov | KM | 18,41 | 18,79 | 18,79 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Kokory | PR | 17,36 | 19,20 | 19,20 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Grygov | OL | 20,05 | 21,00 | 21,00 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Bělkovice-Lašťany | OL | 24,36 | 18,68 | 24,36 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Dub nad Moravou | OL | 26,99 | 27,12 | 27,12 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Zborovice | KM | 17,59 | 27,91 | 27,91 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Sobíšky | PR | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Otinoves | PV | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladeč | OL | 20,31 | 20,57 | 20,57 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Dub nad Moravou | OL | 20,98 | 20,30 | 20,98 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Blatec | OL | 20,56 | 21,18 | 21,18 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Tovačov | PR | 22,68 | 22,85 | 22,85 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Drahlov | OL | 22,82 | 24,80 | 24,80 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Nenakonice | OL | 20,33 | 29,71 | 29,71 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Císařov | PR | 19,52 | 33,96 | 33,96 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Nětčice | KM | 18,16 | 35,13 | 35,13 | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Náměšť na Hané | OL | NP | NP | NP | 2019/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Olšovec - Ženy | 46,40 | https://youtu.be/_ibK_Pjtaxs | Ondřej Hlavinka | |
Velká (Hranice III) - Muži | NP | https://youtu.be/yCRFHC5iVTs | Ondřej Hlavinka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/08 | Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře